אוטודסק משיקה פלטפורמת ענן למערכות ניהול מחזור חיי מוצר

יום ג', 13 במרץ 2012

 

חברת התוכנה אוטודסק, המיוצגת בישראל על ידי אומניטק, הכריזה על Autodesk PLM 360- פלטפורמה מבוססת ענן למערכותPLM (ניהול מחזור חיי מוצר).

 

"Autodesk PLM 360 מתבסס על החדשנות של אוטודסק בפתרונות מבוססי ענן. שלא כמו מערכות PLM  מסורתיות, שהן יקרות ומסובכות לשימוש, פיתרון Autodesk PLM 360מופעל מיידי ובאופן קל לתצורה ונותן מענה לצרכי PLM  ספציפיים של לקוחות ברחבי הארגון", אומר אילן ישראל, מנהל פעילות אוטודסק באומניטק.

 

Autodesk PLM 360הנו גם פתרון PLM  מבוסס ענן הראשון שממוקד ביישומים עסקיים, מעבר להנדסה וניהול כתבי חומרים (BOM). כתוצאה, עובדים במגוון תפקידים, מתכנון ופיתוח מוצר דרך ניהול איכות וציות לתקנות חוקיות, עד שירות ועוד- יכולים לגשת למידע קשור למוצר ולפרויקט, העוזר להם לשפר בהתמדה את המוצרים שהם מתכננים ומייצרים.

 

"לקוחות אוטודסק ראויים לטכנולוגיה מתקדמת העוזרת לענות לצרכים של עסקים הנעשים יותר ויותר מורכבים וגלובליים", אומר אילן ישראל. "הגישה הפשוטה והגמישה של  Autodesk PLM 360מבוססת ענן, תשפר באופן דרמטי את יכולת חברות לזכות במלוא היתרונות של PLM, ותעזור להם להפוך ליותר תחרותיים ולפתח את עסקיהם."

 

גישה מודרנית ללא תכנות

בנוסף למראה וממשק חדישים ואטרקטיביים, המבטיחים לחוויית משתמש מעולה, Autodesk PLM 360נוקטת בגישה של התאמה ללא תכנות לתצורת מערכת, החוסכת את הצורך בתוכניתנים ויועצים יקרים. עשרות אפליקציות מותקנות מראש ממכנות תהליכים עסקיים ברחבי מחזור החיים.  עם תפקודיות Drag-and-dropאינטואיטיבית, יכולים משתמשים להתאים בקלות או לפתח אפליקציות משלהם למענה לצרכים ספציפיים, בלי צורך לרכוש מודולים נוספים.

 

יישום ענן אמיתי

Autodesk PLM 360הנו יישום ענן המשרת גורמים רבים בארגון. משתמשים ומנהלים לא יצטרכו יותר לדאוג לשדרוגים ולהתאמות פגומות. היישום עדכני תמיד ותואם לכל תצורה ספציפית של לקוח. מקצועני IT  משוחררים מפעילות לא אסטרטגית של ניהול מערכת, מאחר שמשתמשים ניגשים ל- Autodesk PLM 360ממרכז נתונים מנוהל במלואו המספק אבטחה, ביצועים גבוהים והתאוששות מאסונות. בנוסף התשתית מבוססת-ענן מספקת למשתמשים גישה בכל זמן ומכל מקום, מכל מכשיר נייד או דפדפן אינטרנט.

 

Autodesk PLM 360גם מצוידת ביכולות אינטגרציה ופעילות בין-מערכתית למערכות באתר הלקוח, כולל תוכנת   PDM (ניהול נתוני מוצר) – Autodesk Vault. התוכנה מאפשרת לקבוצות עבודה לארגון, לנהל ולעקוב ממקום מרכזי אחרי נתוני הנדסת CAD, וכתבי חומרים (BOM) של ייצור ותהליכי שינויים.