אורביט מעמיקה את קשריה העסקיים עם אינטרגטורים

יום ד', 2 במרץ 2016

אורביט טכנולוג'יס (ת"א: ארביט), הפעילה בתחום של פתרונות תקשורת לוויינים, מוסרת על קבלת הזמנות המשך מאינטגרטור ביטחוני מוביל באסיה עבור ציוד ושירותים למערכות תקשורת לוויינית ימית שסיפקה ללקוח בעבר. ההזמנה, המיועדת לצי אסייתי, מוערכת בכ-8 מיליון שקל.

מאז שנת 2010, אורביט סיפקה יותר מ- 150 מערכות תקשורת לוויינית ימית בגדלים 1.15 מטר ו- 2.2 מטר לצי האסייתי בהיקף עסקאות כולל המוערך בכ-100 מיליון שקל. יותר מכך, מיצובה העסקי והטכנולוגי הגבוה של אורביט בא לידי ביטוי גם ברכיב הולך וגדל של הכנסות מהזמנות המשך מתוך סך ההכנסות.

לדברי החברה, מערכות התקשורת הלוויינית של אורביט הוכיחו רמת ביצועים גבוהה והציבו סטנדרט גבוה לפתרונות תקשורת לוויינית ימית בעולם. מערכות אלה, המסופקות ללקוחות מסחריים וביטחוניים כאחד, הוכחו כאמינות ובעלות יכולת תפקוד גבוהה בתנאי אקלים לא קלים.

לדברי ארזשבירו, מנכ"ל אורביט: "אנו מרוצים מהעמקת מערכת היחסים עם אינטגרטור אסייתי משמעותי זה ועם הצי האסייתי, שהינם לקוחות ותיקים של החברה לאורך שנים. אנו גאים בבחירה בנו ורואים בה הבעת אמון נוספת באורביט ובמוצריה".

ההסכמים של אורביט עם אינטגרטורים מובילים מאפשרים לא אחת גם עסקאות המשך. אורביט קיבלה בחודש האחרון הזמנה מאינטגרטור אירופאי ביטחוני מוביל עבור צי של מדינה החברה בנאט"ו בהיקף של כ-6 מיליון שקל.