אימות זהות במכשירים ניידים

יום ו', 6 במאי 2011

חברת CA Technologies   הודיעה על הוספת יכולות חדשות לפיתרון CA Advanced Authentication Cloud Service  ובכלל זה זיהוי התקנים ללא תגיות, אימות זהות למכשירים ניידים ושילוב משופר בפיתרון CA SiteMinder, לפעולה יעילה יותר של יישומי האינטרנט ורמה גבוהה יותר של אבטחת המידע.

מיד לאחר שהושלמה הרכישה של חברת Arcot(Arcot acquisition), באוקטובר 2010, הוסיפה CA Technologiesאת פיתרון CA Advanced Authentication Cloud Service(שנקרא עד אז Arcot A-OK for Enterprise) למערך פתרונות האבטחה, בהתאם לאסטרטגיה שמכתיבה, בין השאר, הגנה על ענני המיחשוב, על הגישה אליהם ועל התקשורת מהם (security “to, for and from” the cloud).

פיתרון CA Advanced Authentication Cloud Serviceהוא יישום תוכנה במתכונת שירות (SaaS), בעל רמה גבוהה של אלסטיות, בארכיטקטורה של ריבוי לקוחות (Multi-tenant) ועם אפשרויות להתאמה אישית של ההגדרות, אשר מעניק לארגונים ממגוון ענפים - ובכלל זה, שירותים פיננסיים, היי-טק, נדל"ן ופרמצבטיקה - יכולות מתקדמות לאימות זהות. הטכנולוגיה שמאחורי שירות האבטחה, במתכונת של ענני מיחשוב, מאמתת כיום 150 מיליון זהויות ומסייעת למנוע הונאות בכמיליון עסקאות שמתבצעות מדי יום בכרטיסי אשראי ובכרטיסי חיוב.

"הלחצים המופעלים כיום על הארגונים להעריך מחדש את פתרונות האבטחה ואת אופן היישום שלהם חזקים מאי פעם. בחלק מהארגונים נוטים להסתייע בפתרונות ענן, בארגונים אחרים מעדיפים להותיר את הפתרונות במתקנים המקומיים, ובארגונים רבים מאמצים מודל היברידי, שמשלב בין שירותי ענן לבין תוכנה מקומית" אמר מייק דנינג, מנהל כללי לאבטחה בחברת CA Technologies.

"הפתרונות שמציעה CA Technologies לניהול הזיהוי והגישה פותחו על מנת לתת מענה לצרכים של לקוחותינו, בכל מודל שבו הם מבקשים שפיתרון האבטחה יסופק להם. היכולות החדשות של פיתרון CA Advanced Authentication Cloud Service, ושל הפתרונות המקומיים CA Arcot WebFortו-CA Arcot RiskFort, מסייעות לנו לתת מענה לאתגרי האבטחה שמציב ריבוי המכשירים הניידים של העובדים, ולתגבר את הרמות של אימות הזהות בכל כניסה ופעולה".