אינטגריטי תוכנה מציינת עסקאות בשוק הישראלי במוצרי יבמ

יום ג', 25 בפברואר 2014

 

אינטגריטי תוכנה מסכמת שיתוף  פעולה פורה עם חברת IBM ומדווחת צמיחה במכירות ועסקאות בשוק הישראלי בהיקף של מיליוני שקלים ליישום והטמעת פתרון  ה- BigFix לניהול נקודות קצה מבית IBM.

אינטגריטי תוכנה הינה  שותף  של IBM מזה כשנתיים בפלטפורמת מוצרי IBM Endpoint Management ובראשם מוצר הדגל BigFix. קהל לקוחות BigFix בישראל הינו רב ומגוון וכולל חברות מרכזיות במשק כגון: הראל ביטוח, צים, הפניקס, קוקה קולה, אקסלנס, AIG ,מנורה, שומרה, Live Person ועוד.

מוצר התוכנה BigFix שנקנה על ידי IBM  לפני כשלוש שנים, מכסה באופן מלא את צד הפצת התוכנה ועדכוני האבטחה של הארגון בצד השרתים ותחנות הקצה, מוודא ציות לתקני אבטחת מידע ביחס לעמדות הקצה בארגון, בודק היקף השימוש של התוכנות המותקנות במחשבים האישיים וכל זאת לגבי כל סוגי התוכנות ומערכות ההפעלה. את מרבית מערכות BigFix בישראל משווקת ומטמיעה חברת אינטגריטי תוכנה המשמשת כנציגה רשמית של IBM לשוק המקומי.

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה מוסיף ואומר כי "IBM BigFix הוא המוצר הטוב ביותר מסוגו ולקוחותינו מדווחים על שביעות רצון מעולה בכל פרמטר. השקענו בהכשרת צוות מומחים שהוא היום בעל הידע הרחב והעמוק ביותר הקיים בישראל. שיתוף הפעולה בין IBM לבין אינטגריטי מוכיח את עצמו בשטח: מוצר בינלאומי מוביל בתחומו עם חברה מקומית שנטועה עמוק בשוק ה IT בישראל ובעלת יכולת גבוהה להגיע כמעט לכל מנהל בארגון בינוני-גבוה בתחומי תשתיות ואבטחת מידע".