אינטל תשווק מעבד חדש המהיר מכולם

יום ד', 17 באוגוסט 2016

באינטל הבינלאומית מבטיחים הפתעה גדולה עוד בסתיו הגקרוב.

אינטל במתקפת נגד  מול כל אלה שסותמים את הגולל על המחשב האישי.
החברה מודיעה כי עידן השבבים המהירים יותר ויותר לא תם. מעבד PC חדש שלה יעורר כמה נרדמים למירוץ מחשב מחדש בעוד כמה חודשים.
 
בפורום המפתחים של אינטל שנערך בסן פרנסיסקו מנכ"ל  אינטל מנכ"ל בריאן Krzanich הראה מחשבים מופעלים על ידי מעבד Core דור שביעי.
מעבדים אלה הם בעלי כישורים מיוחדים למטלות כמו עריכת וידאו ברזולוציה גבוהה 4K GoPro
ומשחקים מורכבים.
 
יהיה זה מעבד בעל הביצועים הגבוהים ביותר שאינטל אי פעם בנתה. כושר זה יגרום חוויות עשירות זמינות לכולם," אמר Krzanich.
כבר הצגנו את Core דור שביעי לשותפי PC שלנו ונשיק מכשירים לצרכנים בסתיו קרוב."
 
מעבד Core דור שביעי, ששם הקוד שלו Kaby , מבטא עידן חדש של פיתוח מעבדים, תוך התבססות ושכלול הקיים.
 
באחרונה קצב המעבדים האיטי יחסית המקצב האיטי היה בעיה אך לא יחידה  עבור אינטל.
השיפור המתמיד במהירויות השעון של המעבד נעצר במידה רבה, מכירות PC  מתכווצות וצרכנים נוהרים לטלפונים חכמים המופעלים על ידי שבבים של חברות אחרות.
אבל Krzanich הוא אופטימי בהתבסס על חוק גורדון מור ממיסדי אינטל  המאמין  כי מספר רכיבים וישומים אלקטרוניים על שבב מוכפל מדי שנתיים. וכך יהיה גם להבא.

כנס המפתחים השנתי של אינטל הוכרז עוד על כניסה של החברה לתחום המציאות המדומה וחשיפת קסדת מציאות מדומה שתושק בשנה הבאה ואב הטיפוס שלה נבנה ופותח במרכז הישראלי

צוין כי הטכנולוגיה מאחורי המכשיר החדש, כוללת בין השאר אלמנטים ממערכת ראיית המכונה, המצלמות, החיישנים, מערך התוכנה והעיצוב התעשייתי,  אלה פותחו במרכז של אינטל בחיפה. כל הפרויקט נמצא ניהולו של עמית שחר הישראלי. אב-הטיפוס הראשוני נבנה כולו בארץ, בעוד שהמוצר הסופי פותח בשיתוף פעולה בין מרכזי אינטל בישראל, סין וארצות הברית.

.