אירוע הענן העולמי של מיקרוסופט מגיע לישראל

יום ג', 17 בנובמבר 2015

 

מיקרוסופט העולמית תקיים בישראל את אירוע הענן Microsoft Azure Tour   ב-2 בדצמבר 2015. (מרכז הירידים, תל אביב). ישראל היא אחת מ-8 ערים שבהן בחרה מיקרוסופט לקיים את האירוע היוקרתי והיא תהיה היעד השלישי אחרי פילדלפיה ושטוקהולם.

הכנס הוא 'אירוע נודד' של מיקרוסופט שמופק כולו על ידי מהנדסי Microsoft Azureשיישאו את ההרצאות וכן צוות הפקה. בראש המשלחת תעמוד ג'וליה ווייט, מנכ"לית לשיווק פלטפורמת הענן, מיקרוסופט.  

באירוע, שיימשך יום שלם (20.00 – 09.30) צפויים להשתתף כ-1,000 איש. מיקרוסופט תציג בו את פלטפורמת הענן שלה, כולל Microsoft Azure ומגוון פתרונות חדשניים לשני סוגים של קהלים: מפתחים ואנשי IT. במקביל ל-Microsoft Azure Tourיתקיים אחר הצהרים אירוע ייחודי למקבלי החלטות עסקיים שבמסגרתו ייחשפו המנהלים לפן העסקי של הענן ולהזדמנויות שהוא מציע.  

ניקול הרשקוביץ', מנהלת שיווק מוצרים בכירה בפלטפורמת הענן, מיקרוסופט: "ישראל נבחרה כאחת מקומץ מדינות שבהם יתקיים האירוע וזאת לאור היקף החדירה של טכנולוגיות ענן ואיכות הפתרונות וההטמעות בשוק המקומי. מיקרוסופט מעוניינת להרחיב את הדיאלוג עם מפתחים ואנשי IT בישראל ולחשוף בפניהם חידושים ואפשרויות נוספות שמציע הענן. הכנס הייחודי יהיה הזדמנות מצוינת לכך".  

בנוסף להרצאות יוכלו המשתתפים לקחת חלק בסדנאות מותאמות למפתחים ולאנשי IT שיאפשרו התנסות בפתרונות החדישים ביותר. תערוכת שותפים תחשוף בפני המשתתפים אקו-סיסטם מקיף של פתרונות ושירותים המוצעים כיום לכל ארגון ועסק. הכנס יסתיים בקוקטייל בשעות הערב ובקונצרט רוק של סינגולדה שיארח את גיא ויהל.