אמדוקס חתמה הסכם עם קבוצת אורנוס לאספקת שירות אינטרנט אלחוטי

יום א', 10 ביוני 2012

חברת אמדוקס חתמה על הסכם עם קבוצת אורנוס לאספקת שירות האינטרנט האלחוטי בחו"ל של iPass

iPas  מיוצגת בישראל על ידי קבוצת אורנוס

חברת  הבילינג הישראלית אמדוקס (Amdocs) חתמה על הסכם עם קבוצת אורנוס, הנציגה של חברת iPassבישראל, להטמעת פלטפורמת Open Mobileשל iPassהמספקת שירות גישה לאינטרנט אלחוטי בחו"ל לעובדי החברה. היקפו הכספי של השירות עומד על מאות אלפי ש"ח לשנה והוא צפוי להתחדש בסופה.

השירות של חברת iPassמאפשר לעובדים ניידים הנמצאים בנסיעות עסקים בחו"ל להתחבר לאינטרנט בקלות ולגלוש במהירות במגוון רחב של יעדים הפזורים ברחבי העולם. השירות מאפשר חיבור לאינטרנט ולדואר האלקטרוני מכל מקום בעולם, ללא עלויות roamingשל ספקיות הסלולר. עד סוף שנת 2012 תעשה החברה שימוש ב-2 מיליון נקודות Wi-Fiבכ- 120 מדינות בעולם, במיקומים עסקיים מרכזיים כגון מרכזי עסקים, מלונות ושדות תעופה.

פלטפורמת Open Mobile 2.0החדשה של החברה, שהושקה לפני כחודשיים, מספקת תמיכה מלאה וקישוריות לענן לטלפונים ניידים הפועלים במערכות ההפעלה iOS
ו- Android, תצוגה גרפית נוחה של נתוני שימוש בתקשורת 3G, כלים לאימות נקודות גישה לרשת, סיוע בהתחברות ליישומים בענן הארגוני ומחולל דו"חות על השימוש בתקשורת לארגון. הפלטפורמה החדשה מספקת יכולות שליטה, התחברות לרשת הפנים-ארגונית וניהול המשתמשים בצורה מלאה.