אמן הטמיעה מערכת אינטרנטית מאובטחת בבית ההשקעות הלמן אלדובי

יום ד', 24 בספטמבר 2014

 

קבוצת אמן  הטמיעה מערכת לניהול המידע ההיסטורי בבית ההשקעות הלמן אלדובי בהיקף של כחצי מיליון ש"ח. המערכת תאפשר לבית ההשקעות לשמר ולאחזר את הנתונים ההסטוריים בקופת הגמל לצרכים שונים. המערכת צפויה לשמש את 220 עובדי בית ההשקעות.

בשנת 2013 העבירה חברת הגמל של בית ההשקעות את תפעול קופות הגמל מבנק יהב ודיסקונט לבנק מזרחי. כחלק מהפתרון התפעולי, המתחייב נדרשת יכולת שימור היסטורית של הנתונים הדיגיטליים הקיימים במערכות התפעוליות הקודמות לטובת מתן מענה לעמיתים שיבקשו לקבל בעתיד מידע מהנתונים הללו.

במסגרת הפרוייקט, הוסבו כלל הנתונים ההסטוריים בקופות הגמל, מיום הקמתן ותפעולן בבנק יהב ודיסקונט למערכת אחידה המכילה מערך שאילתות לפי תכנים עסקיים, כך שבלחיצת כפתור יכול המשתמש להפיק דוחות הסטוריים לפי הנדרש.

בית ההשקעות הלמן-אלדובי, בניהולו של רמי דרור הוקם בשנת 1995 ומנהל נכסים בהיקף של למעלה  מ-14 מיליארד שקל  עבור כ-270,000 לקוחות. בית ההשקעות מציע מגוון רחב של שירותים ומוצרים פיננסים בדגש על חסכון לטווח בינוני ולטווח ארוך. בין השאר מציע בית ההשקעות מוצרי חיסכון מתקדמים ובכללם קרן פנסיה המנוהלת על פי המודל הגילאי (המודל הצ'ליאני) וכן מגוון גדול של קופות גמל וקרנות השתלמות ובכללן קופות גמל וקרנות השתלמות בניהול אישי (IRA), ניהול תיקים וניהול השקעות עבור קרנות נאמנות.