אפל חוזרת לקו הקטן

יום א', 13 במרץ 2016
Apple אינה יכולה להיות אדישה נוכח גל ההכרזות/הפצות של המתחרות סמסונג ו-LG.
 
אם אירועי החומרה האחרונים של אפל היו על הגוף הגדול (iPhones גדול יותר, ג'מבו iPad, וכן Apple TV חדש), אירועי ה -21 מרס של אפל עומדים על הקו  הקטן. אפל שלחה רשמית הזמנות לאירוע הצפוי שלה - שיתקיים בקמפוס שלה בקופרטינו עם התגים "הבה נראה אותך."
האירוע, אשר במקור היה אמור להיות פנימי  יתמקד בסמארטפון  4 אינץ 'החדש של אפל SE iPhone, מקצוען iPad קטן יותר, 9.7 אינץ ', וחדשות  אפל חדשות.
 
החברה צפויה גם לחשוף את מתכונתם הסופית של שעוני אפל החכמים ואפל TV ועדכון iTune
 
בסמארטפון החדש מסך  4 אינץ '   וזוהי חזרה  לשנת 2013, כאשר גודל מסך 4 אינץ 'הפך נחלת העבר עם ההשקה של קו iPhone 6 בשנת 2014.
 
עתה, המסך הקטן יותר הוא חוזר עם מודל חדש בשם "SE iPhone," ולא  "6c iPhone," על פי מקורות. בתוך אפל, העובדים מתייחסים לכינוי  "SE" ויש הקוראים לו גרסה "משופרת" של אייפון 5S משנת 2013..
מקורות אומרים כי גרסות אבטיפוס פנימיות של SE כוללות מכשיר מעוגל מעט, בעוד השכבות החיצוניות של SE iPhone תהיינה מן העבר, הקרביים יהיו בעיקר מודרניים.
המקורות אומרים כי SE iPhone יכלול שבב NFC כדי לאפשר תשלומים ניידים כמו קווי iPhone 6
ו -6 s. 
 
Powered by הפנימי החדש הן מצלמות משודרגות עם צילומי פנורמה.
 
בניגוד ל- 6s iPhone, מקורות אומרים כי SE לא כולל פלאש LED קדמי. 
 
בהתחשב בכך שהאייפד החדש הוא מודל 9.7 אינץ ', מעבר לעיצוב הפיזי, מאשרים כי האייפד החדש יכלול מעבד A9X ו- RAM. מחבר חכם ירחיב את שימוש אביזרי צד שלישי ב- iPad, ופותחים את הדלת לקבצים מצורפים, מקלדת המופעלת עצמית והתקני קלט.