אפל רוצה למנוע שיווק גלקסי סמסונג בארצות הברית

יום ה', 7 ביוני 2012

אפל מנסה כמעט בכל מחיר למנוע את הפצת המתחרה הגדול שלה סמסונג גלקסי  S3 בארצות הברית.

נראה כי מומחי אפל מיהרו לקנות סמארטפון זה עם התחלת שיווקו בבריטניה בחודש שעבר. ככל הנראה אפל קנה סמסונג אחד יותר מדי, ולא שמח מדי על מה זה נמצא בתיבה.

החברה מיהרה להגיש משפט חדש נגד אפל בטענה כי יש בסמארטפון שלה שורת פגיעות
בקניין רוחני. אפל אומרת כי S3 מפר שני פטנטים שלה, בתחום תכונות התוכנה. כתוצאה מכך, החברה רוצה למנוע ממנו מכירות בארצות הברית

" III Galaxy S מכיל 2 תכונות שהועתקו בשלמותן מהסמארטפונים שלנו", כתבה אפל בתנועה, שהוגשה אתמול.

שני הפטנטים המדוברים הם פטנט אמריקאי מס '8086604 ומס' 5946647.  פטנט '604 מכסה "מערכת חיפוש מאוחדת", בעוד פטנט '647 מכסה "קישורים מובנים."

המוצר של סמסונג הוא  הדגל העיקרי השלישי בסדרת ה-S גלקסי,  עם פעולה בסביבת  מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל. לדברי אפל קו זה, יחד עם מספר מכשירים אחרים של סמסונג, ממוקד בהפרת פטנט שהגישה אפל בחודש אפריל האחרון, כולל ממש עותקים של מכשירי iOS שלה, כולל ה-iPhone ו-iPad.

סמסונג דוחה את כל ההאשמות כחסרות כל בסיס. "ה-S גלקסי III הוא חדשני וייחודי," כתב דובר סמסונג בדואר אלקטרוני. "אנחנו רוצים גם להבטיח לצרכנים כי ההשקה בארה"ב ומכירת III גלקסי S ימשכו כמתוכנן. סמסונג מצפה להביא III גלקסי S לארצות הברית, ואנחנו מאמינים כי הפעולות של אפל רק  באו לשבש את הגישה של הצרכנים אל הטכנולוגיה העדכנית ביותר סלולרי חדשני".