אקטיביו קולטת עובדים חדשים

יום ד', 21 באוגוסט 2013

 

חברת אקטיביו (Actiview), המתמחה בהטמעה וייעוץ בתחומי ה-BI, Information Managementו-Analytics, מודיעה השקה של קמפיין לגיוס עובדים חדשים. במסגרת הקמפיין החדש בכוונת החברה לגייס עד סוף השנה 15 עובדים חדשים מתחומי ה-BI, אנליטיקה, Information Managementו- Big Data. העובדים החדשים יצטרפו ל-70 העובדים של אקטיביו, מתוכם 20 עובדים, שכבר נקלטו בחברה מתחילת השנה הנוכחית.

דרור הר, מנכ"ל אקטיביו: "היקפי הפעילות שלנו גדלים משמעותית, ומצבת כוח האדם שלנו תגדל בשנה זו בלבד בכ-50 אחוז". 

הר הוסיף כי "מנועי הצמיחה של אקטיביו נובעים במספר גורמים מרכזיים: האחד, גידול אורגני והרחבת הפעילות בתחומים ה-BIו-Data Managementהקלאסיים. כאן מדובר בתוצאה של השקעות אצל ארגוני אנטרפרייז בשדרוג מערכות קיימות, בדרישה של ארגונים לייצר ממשק הדוק בין מערכות ה-BIלתהליכי קבלת ההחלטות העסקיות, וכניסה ליישום של רגולציות, כדוגמת הרגולציה של הממונה על הביטוח לטיוב נתונים במגזרי הביטוח והפיננסים. גורם שני שתורם לגידול הפעילות של אקטיביו נוגע בהרחבת הפעילות שלנו בחו"ל, וכניסה לתחומים חדשים שביצענו במהלך השנה החדשה, כמו: ניהול קמפיינים – Campaign Management– אנאליזה וביג דאטה."

מאז תחילת השנה הרחיבה אקטיביו את פעילותה בשווקי חו"ל, ובדגש על מדינות מערב אירופה, מזרח אירופה והמזרח הרחוק, בין אם באמצעות פעילות ישירה בשווקים או באמצעות חבירה לשותפים עסקיים ופעילות משותפת עימם בארצות היעד. עיקר ההתרחבות של אקטיביו בשווקי חו"ל התבצעה באוקראינה, הולנד ובפיליפינים. כך לדוגמא, באוקראינה הקימה אקטיביו מחסן נתונים ארגוני מבוסס טכנולוגיות IBMבתאגיד הבנקאות OschadBank, השני בגודלו במדינה. בחברה מעריכים את ההיקף הכספי של הפעילות בחו"ל בכמה מיליוני דולרים בשנה.

תחומי הפעילות החדשים אליהם נכנסה אקטיביו כוללים כניסה לשלושה תחומים מרכזיים: ניהול קמפיינים – Campaign Management– אנאליזה וביג דאטה. במסגרת הכניסה לתחום ניהול הקמפיינים מיזגה לתוכה אקטיביו את חברת B.I. Insight, ומינתה את מנכ"ל החברה, ישראל גודל, למנהל פעילות ניהול הקמפיינים באקטיביו. במסגרת פעילות זו קולטת אקטיביו אנאליסטים שיווקיים להפעלה של יחידות Campaign Managementבארגוני אנטרפרייז. בתחום הביג דאטה אקטיביו השיקה לאחרונה שירות ביג דאטה בענן לניתוח ועיבוד של נתונים, ומיישמת את פתרון IBM Streamsלניתוח נתונים בזמן אמת (Data in Motion).