פלוס בשיפוץ: אתר "שיפוצים פלוס" בודק, מסנן ומדרג קבלני שיפוצים לפי ציונים של לקוחות

יום א', 15 בדצמבר 2013

שוק השיפוצים בארץ קיבל עם השנים מוניטין של שוק פרוץ ובעייתי. לקוחות המתעתדים לבצע שיפוץ בביתם, בדרך כלל נדרשים להתכונן למסכת ארוכה של קשיים ובעיות, הנובעות כתוצאה מדחיינות, חוסר מקצועיות ולעתים אפילו חאפריות של ממש.

אתר "שיפוצים פלוס" הוקם כדי להעניק מענה לאותם לקוחות משפצים וכדי להפוך את חוויית השיפוצים לחלקה ואפילו נעימה יותר. ברחבי הארץ ניתן למצוא קבלנים ואנשי מקצוע אשר יודעים להעניק חוויה כזו ללקוח, אלא שהם נדחקים הצידה ע"י קבלנים שהמוניטין השלילי שלהם הולך לפניהם וכתוצאה מכך יוצר שם רע לתעשייה כולה.

המטרה של האתר היא לעבוד אך ורק עם הקבלנים ואנשי המקצוע הטובים ביותר, כך שאדם הנמצא בתהליך השיפוץ ופונה אלינו לצורך בחירת איש מקצוע- יידע שהוא יוצא מהאתר עם ראש שקט וידיעה שהוא בחר בגורם המתאים ביותר לביצוע השיפוץ בביתו.

כיצד עושים זאת? כל הקבלנים שמבקשים לקבל משבצת פרסום אצלנו באתר, עוברים בדיקה מדוקדקת על ידינו, כדי לוודא שהם עומדים בסטנדרטים הגבוהים שהצבנו להם באתר. הקבלן עובר בדיקת רקע ונדרש למסור רשימה מפורטת ומלאה של לקוחות העבר שלו וזאת על מנת שנוכל לדגום אותם בצורה נאמנה למציאות.

אנו לא מסתפקים בשיחת טלפון מנומסת עם הלקוחות של הקבלן, אלא גם מבקרים את הקבלן המבקש להצטרף באתר שיפוץ בזמן העבודה. כך, כשהפגישה מתרחשת בשטח, אפשר גם לבדוק את היכולות והרמה המקצועית של הקבלן ולקבל החלטה אם הוא מתאים או לא מתאים לאתר שלנו.

לאחר שמתבצע איסוף חוות דעת של מדגם לקוחות מייצג ורק לאחר שהקבלן חותם על הטפסים המתאימים- הוא ישולב באתר וזאת רק בתנאי שחוות הדעת הביעו שביעות רצון מטיב עבודתו. חוות הדעת הללו יתומללו ויעלו במלואן לאתר, ללא שום סילוף או הטעיות- כל חומר הגלם במלואו, לטובת הגולש.

לכל קבלן שעבר את תנאי הסף לפרסום באתר, נקים פרופיל מפורט. הפרופיל כולל פרטי התקשרות אודות הקבלן, תחומי התמחות, תמונות של פרויקטים, אזורי פעילות וכאמור- חוות הדעת המפורטות, אשר לעתים אף מגובים בפרטי ההתקשרות של לקוחות העבר בכפוף להסכמתם.

כמו כן, לצד כל קבלן שיפוצים מופיע ציון, המייצג שקלול של כל הציונים שנאספו אודות הקבלן מהלקוחות. מדובר בדירוג אמיתי ובלתי תלוי, אשר אינו מושפע משום גורם באתר או תמורה כספית, אלא מבוסס על 100% חוות דעת אמיתיות, מפורטות, שלא עברו כל עריכה טרם העלאתן לאתר.

מלבד ביצוע ה"שידוך" בין הלקוח לבין הקבלן, אנו גם אחראים לוודא שכל הפעילות המתבצעת בשטח- מתנהלת כשורה. לעתים אנו שולחים נציג מטעמנו שמגיע ומבקר בשטח. הדלת שלנו פתוחה ואנו ערוכים לקבל שאלות ופניות של הלקוחות. הקבלן לא מתנהג כשורה? לא הגיש הצעת מחיר בזמן? אנו נדאג להחזיר את הפרויקט למסלולו, כך שיתנהל לשביעות רצון הלקוח ובהתאם לפרטים שסוכמו עם הקבלן.

תלונות לגבי מקצועיותו של הקבלן ואיכות העבודה שלו ייבדקו בצורה מעמיקה ואם יתברר כי יש דברים בגו- הקבלן יוסר מהאתר לאלתר. בנוסף, אנו אוספים חוות דעת מכל לקוח שבוחר בקבלן דרך האתר, בדיוק כמו חוות הדעת של לקוחות העבר שלו- כל אלה משוקללות יחד לציון המשפיע על הדירוג של הקבלן באתר.

המטרה שלנו היא להעניק ללקוחות שלנו ליווי בכל תהליך השיפוצים, החל משלב הבחירה בקבלן ועד לשלב קבלת המפתחות לפרויקט המוגמר. הלקוח לא נזרק למים לאחר בחירת הקבלן, אלא הוא יודע שתמיד יש לו למי לפנות ולכן הוא יכול לגשת לתהליך השיפוצים בראש שקט.

אנו מאמינים שבאמצעות הצבת רף גבוה וחוסר נכונות להתפשר, נוכל ליצור שינוי של ממש בתעשיית השיפוצים הישראלית, כך שתיישר קו עם הסטנדרטים שאנו מציבים.