חברת Wix.com בחרה ב-Oracle Responsys כמערכת ה- Email הגלובלית שלה

יום א', 1 במאי 2016

              

חברת Wix,  בחרה ב-Oracle Responsys Marketing Cloud  מבית אורקל כמערכת ה- Email Marketing  לניהול הקשר עם כ-2   מיליון לקוחותיה ברחבי העולם.

Wix  המציעה פלטפורמה לעיצוב אתרי אינטרנט מקצועיים ללא צורך בקוד, היא אחת מחברות האונליין הישראליות המוכרות ביותר בעולם.  החברה, שלה משתמשים רשומים בכ-190 מדינות, נסחרת בנאסד"ק משנת 2013.

Oracle Responsysהינו  פתרון B2C Cross Channel Marketing כחלק מסוויטת הפתרונות של Oracle Marketing Cloudהכוללת פתרונות לעולמות השיווק (Eloqua Marketing AutomationMaxymiser, BlueKai DMP), כלל הפתרונות הינם פתרונות ענן, מה שאומר זמני הטמעה קצרים יחסית ומדיניות תמחור נוחה יותר בהשוואה לפתרונות אחרים. 

פרויקט ההטמעה, המבוצע ע"י צוות Oracle Marketing Cloud Professional Services  מאנגליה, המביא איתו ניסיון רב מפרוייקטים דומים, התחיל בחודש מרץ וצפוי להימשך חודשים ספורים עד להפעלה מלאה.

לדברי איתן הלמן, מנהל תחום Email Marketing  ו-SEO   ב-Wix, הסיבות למעבר ל- Responsysהן יכולות מתקדמות המיושמות בצורה קלה ויעילה, כמו גם פונקציונליות עשירה – בנושאי  סגמנטציה, אופטימיזציה, טיפול בתוכן דינמי ותמודדות עם מיילים בשפות רבות. רמת השירות הגבוהה ובעיקר המחוייבות של אורקל כיצרן מוביל להצלחת הפרוייקט יסייעו לנו לנהל באופן יעיל יותר את תהליך ההתקשרות עם בסיס הלקוחות הגלובלי שלנו, ואני שמח על הבחירה בהם כשותפים לדרך.