ביטוח ישיר הטמיעה מערכת שליטה ובקרה

יום ד', 15 ביוני 2011

 חברת ביטוח ישיר השלימה את פרויקט הטמעת מערכת השליטה והבקרה  Centerity Monitor של חברת סנטריטי הישראלית. היקפו הכספי של הפרויקט נאמד בכ-250 אלף ש"ח.

במסגרת הפרויקט שבוצע ע"י חברת טלדור וחברת סנטריטי הוטמעה מערכת Centerity Monitor  לצורך ניטור מלא של מערך המחשוב, רשתות התקשורת, אתר האינטרנט והשירותים העסקיים של הארגון.

סמנכ"ל מערכות מידע בביטוח ישיר, רז הייפרמן: "הצורך בשדרוג יכולות השליטה והבקרה הביא לבחינה קפדנית של פתרונות ומוצרים שיענו על כל דרישות השו"ב של אגף מערכות מידע וללא פשרות. מערכת Centerity Monitor נבחרה לאחר שסיפקה מענה לכל דרישות הארגון שעיקרן – הטמעה מהירה, תפעול פשוט, גמישות במתן מענה בקרתי לסביבות מורכבות והטרוגניות, עומק יכולות הניטור וזמני תגובה מהירים"

רועי קרן, מנכ"ל סנטריטי: "אנו שמחים ומודים לחברת ביטוח ישיר על שבחרה בטכנולוגיה הישראלית המוכחת שלנו. בחירת המערכת נעשתה לאחר תהליך ארוך של בחינת מערכות רבות לרבות של יצרנים גדולים והצלחנו להוכיח את יכולתנו לספק פתרונות שו"ב ברמה הגבוהה ביותר לצד חיסכון ניכר בעלויות וזמני יישום מהירים".

מנהל מגזר פיננסי בטלדור תקשורת, שלומי זינגר: "אנו שמחים להשלים את הפרויקט לשביעות רצונה של חברת ביטוח ישיר. הפתרון נבחר מתוך מספר פתרונות של יצרנים  מהמובילים בשוק. הפתרון תוכנן מתוך הכרות רבת שנים של טלדור תקשורת עם קבוצת ישיר ומתוך מתן דגש לתת מענה לכל הסביבות באתר. לטלדור תקשורת ידע רב ומוכח בתחום התקשורת ואבטחת המידע, מערכות מחשוב, שו"ב  וטלפוניה ויכולת עבודה מול מספר גדול של ספקי פתרונות ויצרנים".