בינת משיקה שירות מנוהל לחדרי וידאו קונפרנס ארגוניים

יום ד', 20 בינואר 2016

 

בינת תקשורת מחשבים משיקה את ActionRoom, שירות מנוהל ראשון מסוגו בישראל בתחום המולטימדיה הארגוני.

השירות החדש של בינת מציע לארגונים ועסקים חדרי וידאו ארגוניים מבוססי טכנולוגיות ענן בשילוב התקנת חדרי וידאו מתקדמים בחצר הלקוח בעלות חודשית קבועה. השירות הינו פרי שיתוף פעולה בין חברות טכנולוגיה מובילות בתחומן - בינת, סיסקו, סמסונג וקרסטון – המספקות יחד פתרון תקשורת וידאו הכולל חדרי ישיבות באתר הלקוח ומערך של פתרונות ליבה ומכשירי קצה, המאפשרים יכולות ליצירת תקשורת וידאו ושיתוף תוכן מתקדמות בתוך הארגון ומחוצה לו.

השירות החדש יספק פתרון Telepresence as a Service  לוועידות קוליות ולוועידות וידאו באמצעות קישוריות מאובטחת לסביבת האינטרנט והתממשקות של מערכות הוידאו בארגון לענן של בינת. חברת סיסקו תספק את תשתית ומערכות ה-Telepresence עם ארכיטקטורה המאפשרת גמישות לפריסה של חדרי וידאו קונפרנס וחיבור לתשתיות התקשורת בענן.

חברת קרסטון תספק את תשתיות המולטימדיה, הכוללת בקרים, ממירים, חיישנים ומערכת לניהול ובקרת התשתיות. סמסונג יספקו לשירות מסכי LED מקצועיים ברזולוציית HD, החל ממסכי 40 אינץ' ועד מסכי 85 אינץ'. הפתרון יופעל על ידי בינת תקשורת מחשבים, אשר תתקין את החדרים ומרכיביהם, תספק את תשתיות ה-MCU  בענן במודל מנוהל, ומערך אבטחת מידע מתקדם העוטף את השירות.

השירות כולל מגוון תצורות של חדרי מולטימדיה – החל מחדרי עבודה קטנים (Huddle), דרך חדרי דיונים וכלה בחדרי ישיבות וידאו קונפרנס גדולים ומורכבים. התשתיות תומכות בקיום ועידות ברזולוציית HD, והן כוללות יכולות הצפנה מתקדמות על בסיס SIP-Proxyהמותאמת לכול תשתית.

דגש נוסף בפתרון הינו בתחום של קלות ההפעלה והשימוש בחדרי המולטימדיה והוא מאפשר הקמה של שיחת ועידה בממשק הדומה לזה של טלפון רגיל. כמו כן, השירות מאפשר לפתוח את תחום הוידאו גם מחוץ לארגון באמצעות הקמה של תקשורת וידאו עם שותפים, ספקים ולקוחות קצה.

הצפי בבינת הינו למכירה של מספר מאות של  חדרי וידאו קונפרנס במודל החדש מדי שנה. עלויות השירות החדש נעות החל מ-200 שקלים לחודש להקמה ותפעול של חדר ישיבות עם תשתיות מולטימדיה ארגוניות שאינו מקושר לאינטרנט, או כ-950 שקלים ומעלה לחודש להקמה ותפעול של חדר וידאו קונפרנס בעל קישוריות לאינטרנט.