בינת תקשורת מחשבים מונתה למשווקת של Automic בישראל

יום ב', 25 באוגוסט 2014

בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד-בינת,מונתה למשווקת בישראל של  מוצריAutomic  לאוטומציה של תהליכים.  Automic  (לשעבר UC4) היא חברה פרטית שנוסדה ב-1985 ומרכזה בוינה, אוסטריה, עם משרדים בסיאטל ובלונדון. לחברה  מעל 2,000 לקוחות ארגוניים מתחומי הפיננסים, טלקום, קמעונאות ותשתיות.

הטכנולוגיה של Automicמאפשרת לארגונים לבצע אוטומציה של תהליכים במערכות שונות בארגון. הפתרון יכול להתבסס על סדרת פעולות קבועה לחלוטין, תהליך משתנה או שילוב של תהליך קבוע וגורמים משתנים. אוטמציה של תהליכים אלו מייעלת את פעילות הארגון, ומצמצמת משמעותית את כח האדם והמשאבים הארגוניים הדרושים לניהול העסק והמערכות הטכנולוגיות שלו. הכלים של Automicמשמשים לצורך ביצוע תהליכים תקופתיים, או במענה להתרחשות אירוע מוגדר. כך, למשל, חברות פיננסיות הכפופות לרגלוציה ולדרישות שוק משתנות מסוגלות להגיב בצורה מהירה ויעילה באמצעות שימוש במערכת Automic. השינויים יתבצעו באופן אוטומטי מהיר ואיכותי ללא מגע אדם, והודות לכך לא יפגע מערך התפעול התומך בלקוחות ותשמר רציפות עסקית.

השילוב בין כלי Automicלמגוון היכולות של בינת תקשורת מחשבים יאפשר להציע ללקוחות בישראל ניהול מרכזי של כל מהלכי הייצור היומיים, התקופתיים והמזדמנים ; מתן מענה מלא לדרישות האפליקטיביות והתשתיתיות של הלקוח; שיפור השירות והתמיכה על ידי מוקד משתמשים וצוות אישי אשר ייטפל בלקוח; הסבה של מערך עבודות האצווה הקיימות אל מערכת Automic(במידת הצורך); תיעוד התהליכים הקיימים במערכת הנוכחית לצורך שימור הידע בארגון ; טיוב התהליכים הקיימים במערכת הנוכחית ועל ידי כך שיפור התחזוקה והתפעול שלהם; הטמעת תהליכים חדשים במערכת החדשה.