בכירי היוצרים ביוטיוב יגיעו לישראל לכנס

יום ב', 11 ביולי 2016

כמה מהאנשים המובילים את תחום יצירת הווידאו בדיגיטל בישראל ובעולם, ישתתפו בכנס ?יוצרים ברשת?, שיתקיים ב-20 ביולי במועדון רדינג3 בנמל תל אביב.

הכנס מתקיים זו השנה השלישית ביוזמת איגוד המפיקים לקולנוע וטלוויזיה, בשיתוף YouTube, והשנה גם בחסות משרד התקשורת, במטרה לעודד יצירה ישראלית בפלפטורמות הדיגיטליות ובניו מדיה ולהעמיק את המקצועיות בתחום.

בכנס, שאותו עורך ומנחה הבמאי ארי דוידוביץ?, יציגו בין השאר יוצרים ישראלים הפועלים בווידאו בדיגיטל בקטגוריות דרמה-קומדיה, דוקומנטרי ותחומי עניין, והבמאית שלי כרמל תציג את סרט המציאות המדומה שביימה ב-360 מעלות ושהוקרן לאחרונה בפסטיבל קאן.

בסיום הכנס תושק תחרות ?יוצרים ברשת 3.0? שתצא לדרך בפעם השלישית, ובה זכו בין השאר יוצרי ?הרומן שלי דעאש?, שנהפכה לאחת הסדרות הפופולריות ברשת.

בין היוצרים שמגיעים לכנס מחו"ל:

רובי דואק, מנהל בכיר Maker Studios, חברה מובילה בתחום הווידיאו הקצר, עם יותר מ-60,000 יוצרים שותפים מכ-100 ארצות שונות. דואק האחראי על כל הפעילות העסקית של החברה באירופה, המזרח התיכון ואפריקה יפתח את הכנס עם הרצאה שתתמקד בשאלה איך עושים את זה נכון: תוכן שמביא קהל ל-YouTube.

וניה הימן - במאי ויוצר ישראלי שפרץ ברשת האינטרנט. ביים סרטים קצרים, פרסומות לתאגידים וקליפים לאמנים בהם קולדפליי, אסף אבידן, סילו גרין ובוב דילן. הימן יעביר בכנס כיתת אמן ויזמין את המשתתפים לבקר בתחנות היצירה שלו ומאחורי הקלעים שלהן.

הכניסה לכנס ללא תשלום, בהרשמה מראש בלבד באתר- www.madeforweb.net