בלאט-לפידות פיתחה עבור צים מערכת לניהול תהליכי היבוא והיצוא

יום ב', 29 בפברואר 2016

בלאט-לפידות מקבוצת אולקלאוד (AllCloud), שותפת פלטינום הראשונה של Salesforceבישראל, פיתחה עבור חברת הספנות צים מערכת מבוססת  App Cloud(פלטפורמת force.comלשעבר), המנהלת את תהליך היבוא והיצוא עבור עשרות משרדי צים ברחבי העולם, ובהן כ-400 משתמשים. המערכת מאפשרת לעובדי צים לתת שרות טוב יותר ללקוחותיה במדינות בהן הוטמעה.

בלאט-לפידות, נבחרה לפרויקט בזכות יכולותיה המוכחות ביותר מ- 1,200 פרויקטים מבוססי טכנולוגיית Salesforceאותם ביצעה בהצלחה בישראל ובעולם, מילאה תפקיד מרכזי בשלבי ההיתכנות, בניית הפתרון ויישום המערכת. הפרויקט נמשך שמונה חודשים, ועסק בו צוות של כ- 20 ארכיטקטים ומפתחים מבלאט-לפידות, צים ו- Salesforce.

המערכת פותחה על פלטפורמת App Cloud Force.com  של Salesforce, שאפשרה שימוש במודולים קיימים לניהול הלקוחות, ולאינטגרציה למערכות הארגוניות תוך שימוש בטבלאות ואובייקטים מותאמים לדרישות של צים.

המערכת תומכת ברגולציות מקומיות של המדינות השונות, עם שליחת מסרים (רשימות תכולה) למכסים השונים, ומתממשקת למערכות תפעוליות ופיננסיות פנימיות של צים.

רמי חביב, מנהל פרוייקטים בכיר בבלאט-לפידות, מציין כי במערכת נעשה שימוש נרחב בתהליכים אסינכרוניים, על מנת לתת מענה לטרנזקציות מורכבות. כמו כן נבנו מנגנונים שתומכים בהפקת מסמכים מורכבים, שמשלבים ניהול מלאי בהנפקת שטר המטען.

"בעקבות הטמעת המערכת שופרו תהליכי היבוא והיצוא בחלק ממשרדי צים בעולם, שהנם תהליכיים חשובים לחברה ומהווים גרעין מרכזי של פעילותה", מציין אייל בן עמרם, מנמ"ר צים.

נתן גביש, סגן נשיא לפיתוח עסקי של Salesforceבישראל, אומר: "בלאט-לפידות היא השותף הוותיק שלנו בישראל. צוות הפרויקט הוכיח פעם נוספת כי אנשי בלאט-לפידות הם מקצוענים אמתיים, כפי שהוכיחו עד היום בפרויקטים רבים בארץ ובחו"ל"