סדנה יחודית - בניה יעילה של אפליקציה

יום ב', 16 במאי 2016

למה ללמוד אנגולר 2?

בשנים האחרונות עובר עולם התוכנה ובפרט טכנולוגיות הפיתוח לאינטרנט שינוי נרחב. אתרים ואפליקציות נדרשים להיות רספונסיבים, מהירים ודינאמיים.

טכנולוגיות כמו HTML, CSS  ובעיקר JavaScript  ששימשו בעבר בצורה מוגבלת בתוך הדפדפן, משמשות היום לבניה של אפליקציות מורכבות ביותר ולפיתוח מובייל, דסקטופ ואף צד שרת באמצעות Node.js.

סביבת JavaScript הופכת להיות משמעותית ביותר, ועבור אתגרים רבים ומגוונים מסתמנת כפתרון מקצה לקצה.

לפני כ-4 שנים, ספריית הג'אווסקריפט אנגולר AngularJS מבית גוגל נכנסה לחיינו ושינתה את עולם הפיתוח לאינטרנט. הספריה עומדת כרגע על מספר מדהים של 1.3 מליון מפתחים. אחר כך הגיעה React  מבית פייסבוק, והוסיפה תובנות רבות לצורה הנכונה לבנייה של אפליקציה משמעותית.

הגרסא החדשה של אנגולר אימצה את הרעיונות הטובים מתוך אנגולר, React, וספריות נוספות, ולוקחת את הכל צעד ענק קדימה. אנגולר 2 אינה מתיימרת להיות רק Framework אלא פלטפורמה שלמה לפיתוח בסביבות מגוונות.

תכנים

 

Modern Frontend development and Angular - Practical Typescript - Directives & Components - Binding, events, forms, pipes, life cycle - Dependency Injection - Routing & Navigation - Stream programming with RxJS - Observables, Promises, Using APIs - Upgrading apps from Angular 1.x to Angular 2 - Putting it all together with Best Practices

למי הסדנה מיועדת?

 

הסדנה מיועדת למפתחים מנוסים שמעוניינים לשלוט בכלים ובמתודולוגיות העדכניות ביותר בצד הFrontendולפגוש פנים מול פנים את העוצמה של ספריית הדגל של גוגל - אנגולר2

=אם אתם כיום מפתחים בסביבה אחרת, היכולות של אנגולר יוסיפו לכם ארסנל כלים חזק ושימושי.

=אם אתם כבר מפתחים באנגולר, בסדנה תקבלו כלים לעשות את הקפיצה ולהתחיל להשתמש ביכולות ובתובנות של באנגולר 2 כבר היום.

=ידע קודם: נדרש ידע ב-HTML, JavaScript וספריית צד לקוח כמו jQuery  או ניסיון בפיתוח בשפת פיתוח מוכוונת עצמים כל שהיא (Java, PHP, .NET, Python  וכו').

     

הסדנה מתקיימת במתחם הבורסה ברמת גן, בקרבת תחנת רכבת תל אביב מרכז.

 

הסדנה אורכת 4 ימים, שעות הלימוד 08:45-16:30.

הסדנא הקרובה תתקיים בתאריכים: 30,31  במאי ו-6,7  ביוני.
(פרטים על תאריכים נוספים באתר הסדנה:

www.angularworkshop.co.il

מחיר הסדנה: 3,500 ש"ח. ניתן להשיג כרטיסים מוזלים בהרשמה מוקדמת.

עבור חברות, ניתן לערוך הכשרה ייעודית לצוותי הפיתוח שלכם כולל אפשרות התאמה של התכנים לצרכי הצוות.

אודות מדריך הסדנה

ירון ביטון, ממפתחי קורס התכנות של בסמ"ח (ממר"ם) בעל ניסיון של יותר מ- 20 שנה בהכשרה של אלפי מפתחים לתוך מערך הפיתוח בכלל, ועולם האינטרנט בפרט

ירון הוא בין המובילים בארץ בשימוש באנגולר באופן כללי ובאנגולר 2 בפרט, ובית התוכנה שבבעלותו, מיסטרביט, מפתח בעיקר פרוייקטי אנגולר עם פרונט-אנד מורכב.

חברת מיסטרביט הבינלאומית הוקמה ב-2007 במטרה להעניק לארגונים את התשתית הנדרשת להם כדי לעמוד בחזית הטכנולוגית.
מתוך היכרות עם עשרות חברות בשוק  ומתוך ניסיון בהכשרת אלפי מפתחים  מעניקה החברה ייעוץ טכנולוגי מקצועי, שירותי פיתוח, והדרכות טכנולוגיות לעשרות לקוחות בארץ ובעולם.

ב-מיסטרביט מתמחים ומובילים בסביבות פיתוח מגוונות, ובעיקר כל מה שזז בעולם האינטרנט, כולל פיתוחי FRONTEND  מורכבים עם התאמה לכלל הדפדפנים והמכשירים.

חברת  מיסטרביט גם עומדת מאחורי שתי הכשרות מובילות בתחומן: סדנת אנגולר 2 למפתחים, וקורס תכנות קודינג אקדמי לחסרי רקע. 

לאינפורמציה נוספת:  www.misterBIT.co.il