טלרד נטוורקס מספקת רשת 4G בצפון טייוואן

יום ג', 29 באוקטובר 2013

 

טלרד נטוורקס ספקית פתרונות תקשורת אלחוטית הודיעה  כי התאגיד הטיוואני Vee Timeיפרוס את טכנולוגיית התקשורת של טלרד כדי לספק שירותי אינטרנט וטלפון לבסיס לקוחות גדול בצפון טייוואן. העסקה כוללת אספקת ציוד ושירותים על-מנת להביא לכיסוי רשת דור רביעי ליותר מ-75% מאוכלוסיית טייוואן.

לדברי רן בוקשפן מנכל טלרד "אנו שמחים מאוד שנבחרנו על ידי Vee TIMEלהרחבת שירותי הדור הרביעי בטייוואן. אנו מציעים מוצרים אמינים שנפרסו מסחרית במקומות רבים בעולם, מאפשרים שדרוג לטכנולוגיית הLTEומותאמים באופן יחודי לאספקת שירותי הדור הרביעי בטייוואן וברחבי העולם. אבן-דרך זו מהווה עדות ליכולות הליבה הטכנולוגיות של טלרד ולאיכות המעולה של המוצרים החדשניים שלה."

"בתור שותפה טכנולוגית מוערכת, טלרד עוזרת לנו להגשים את חזוננו לכיסוי אלחוטי לספק שירותי אינטרנט בפס רחב, וידאו טלפוניה על גבי תשתית רשת אלחוטית בדור הרביעי (quadruple play), תוך כדי חיזוק עמדתנו המובילה בשוק הטלקום", אמר מר ריצ'ארד ליי, יושב-ראש Vee TIME. "הציוד של טלרד מספק פתרון שדרוג פשוט למעבר מ-WiMAX Advancedל-TD-LTE. מאפיין חשוב זה מהווה בסיס חזק לתכניות הגידול העתידי שלנו, תוך-כדי הגנה על השקעותינו כיום."

ההרחבה של הרשת של Vee TIME, התומכת במגוון רחב של מכשירי משתמש-קצה כולל מודם אלחוטי, מודם USBונתב אלחוטי נייד , תאפשר הצעות אינטרנט נייד חדשניות לאלפי לקוחות עסקיים ופרטיים בצפון טייוואן. .

חבילת הפתרונות הרחבה של טלרד, אשר פועלת בתדרים מתחת ל-6 GHz, מבטיחה חיבור פס-רחב אלחוטי באיכות  טובה. עם כיסוי וביצועים מקסימאליים, אותם מאפשרים מוצרי BreezeMAX™  ו-BreezeCOMPACT™, המפעילים מספקים רשתות יעילות יותר אשר מאפשרות חווית משתמש אופטימאלית הן לשימוש נייד הן לשימוש נייח.