מערכת Dynamics ERP בקבוצת הכנסים כנס

יום ב', 15 באפריל 2013

 

פרודוור ישראל, מקבוצת פרודוור העולמית, המתמחה ביישום פתרונות Microsoft Dynamics ERP, השלימה יישום והטמעת מערכת Microsoft Dynamics ERPבקבוצת כנס - קבוצה בינלאומית, הפעילה  בתחום ארגון והפקת כנסים, עם משרדים ב- 15 מדינות שונות.

 

פרודוור יישמה בקבוצת כנס פתרונות פיננסים ולוגיסטיים עם מודולים כגון: רכש, ניהול לקוחות, ניהול ספקים, רכוש קבוע, ספר ראשי והתאמות בנקים ועוד. המערכת עובדת בצורה רב לשונית ורב מטבעית ומשמשת את עובדי קבוצת כנס במדינות השונות בעולם.

המערכת משמשת לניהול ודיווח פיננסי ב- 15 מדינות שונות בעולם. במסגרת הפרוייקט שילבה פרודוור פיתוח לחישוב מע"מ במדינות שונות בעולם. המערכת יודעת בהתאם למדינה,בה נערך הכנס, מדינה ממנה מגיע הלקוח והמוצר הנמכר לחשב באופן אוטומטי את אחוז המע"מ שיש לגבות מן הלקוח. המערכת מתממשקת למערכות בילינג של חיובי לקוחות וכן ממשק של תשלום למרצים.

 

הפרוייקט עמד בתקציב ובזמן והסתיים בתוך 5 חודשים. היקף הפרוייקט – כמיליון ?.

 

עד כה פעלה בקבוצת כנס מערכת ERP  ישראלית מדור ישן, אשר לא תמכה בצורה טובה בתהליכים בארגון ובעיקר להתגמש כאשר השתנו תהליכים בארגון. כמו כן, המערכת הקשתה על קבוצת כנס לקבל תמונה כוללת וברורה על הפעילות במדינות השונות בה היא פעילה. עם המערכת הקודמת בוצעו החלטות באיטיות עקב חוסר במידע זמין. דיווחים לכל מדינה בוצעו באקסל.