ברי גליק מונה למנהל הפעילות העסקית של NXP ישראל

יום ג', 24 במאי 2016

 

ברי גליק מונה למנהל הפעילות העסקית של חברת NXP ישראל. הוא מחליף את שמואל ברקן, שכיהן כמנכ"ל משותף בחברה ופרש לאחרונה מתפקידו. 

גליק (47) הצטרף לחברת פריסקייל - כיום NXP  -  לפני כ-14 שנים (אז עוד הייתה חטיבה בתוך מוטורולה סמיקונדוקטור).בדצמבר 2015 התמזגה פריסקייל עם NXP Semiconductors.

במסגרת תפקידו, כמנהל ומוביל הפעילות העסקית של NXP ישראל,יהיה אחראי להמשך פיתוח עסקים ושיתופי פעולה עם כלל שוק ההייטק הישראלי, ולקידום מכירות של טכנולוגיות מתקדמות, בדגש על אינטרנט של הדברים.

לאורך קריירה של מעל 20 שנים בתחום הסמיקונדקטור, ברי שימש במגוון תפקידי שיווק, מכירות ופיתוח עסקי לרבות ניהול הפצה בישראל, במזרח התיכון ובאפריקה.

ניסיונו הטכנולוגי הרחב בשווקי התקשורת, התעשייה, והתחום הרפואי, מקנים לו יתרון בניתוח,בגיבוש תובנות ובהתווית אסטרטגיה שיווקית בתחומים העתידיים של ה-IoT, רכב האוטונומי, טכנולוגיה לבישה, הבית החכם וההתפתחויות בתחומי הטכנולוגיה הרפואית.

ברי הוא בעל תואר הנדסאי אלקטרוניקה של אוניברסיטת תל-אביב משנת 1992.

חברת NXP,עם היקף מכירות של מעל 10 מיליארד דולר, פעילה בתחומי השבבים והתוכנה תוך מתן מענה לכל תחומי החיים עם התמקדות ב- IoT, תחום הרכב, תקשורת ותעשייה.