לנובו ו-EMC בשותפות אסטרטגית בינלאומית

יום ה', 2 באוגוסט 2012

 לנובו ו- EMC הכריזו  על שותפות רחבת היקף שתחזק את מיקומה של לנובו בתעשיית השרתים הסטנדרטים ופתרונות אחסון הרשת, ותעמיק משמעותית את פריסתה של EMCבסין ובשווקים צומחים חשובים אחרים.

צוין כי, השותפות החדשה צפויה לקדם חדשנות ומחקר ופיתוח נוספים בשוק השרתים והאחסון, בזכות מקסום של כשרונות פיתוח המוצרים והמשאבים של שתי החברות, ותוך קידום יעילות והיקף הפעילות בקרב ערוצי ההפצה של כל אחת מהחברות.

השותפות היא בעלת תאימות אסטרטגית חזקה, הממנפת את נקודות החוזק היחסיות של כל אחת מהחברות בשלושה תחומים עיקריים:

במיזם המשותף, לנובו תבצע את ההשקעה הכספית, בעוד ש-EMCתציג נכסים מסויימים ומשאבים של Iomega. עם השלמתו, לנובו תחזיק בנתח הרוב מהמיזם המשותף. במהלך ואחרי המעבר מתפעול עצמאי אל המיזם המשותף, יחוו הלקוחות המשכיות בשירות, באספקת המוצרים ועמידה בחוזי אחריות. המיזם המשותף כפוף להליך הכולל אישורי רגולציה והוא צפוי להיחתם בסוף שנת 2012.

 

  • ראשית, לנובו ו- EMC גיבשו תוכנית פיתוח טכנולוגיית שרתים שתאיץ ותרחיב את היכולות של לנובו בתחום שרתי ה- x86. שרתים אלה ישווקו על ידי לנובו ויוטמעו עם הזמן במערכות אחסון של EMC.
  • שנית, החברות ימסדו יחסי OEM  והפצה, במסגרתם לנובו תשווק ללקוחותיה את פתרונות אחסון הרשת  של EMC, בשלב הראשון בסין ובהדרגה גם בשווקים בינלאומיים אחרים, במקביל לפיתוח פעילות השרתים שלה.
  •  
  • ג'ו טוצ'י, יו"ר ומנכ"ל EMC, אמר כי "השותפות עם לנובו מייצגת הזדמנות משמעותית עבור EMCלהרחיב את הנוכחות שלנו בסין, שוק תזזיתי וחשוב מאוד, ולהרחיב אותה עם הזמן אל אזורים אחרים בעולם. לנובו הדגימה באופן ברור את יכולתה ליישם את משאביה הניכרים ואת המומחיות שלה לא רק כדי לחדור לסגמנטים חשובים בשווקים, אלא גם להובילם. אנו נרגשים לשתף פעולה עם לנובו, ובמקביל אנו ממקדים את האנרגיות המשותפות שלנו לצורך מתן פתרונות אחסון ושרתים לטווח רחב יותר של לקוחות".