גון ברייס הדרכה ומכללת הי-טק מתמזגות לפעילות הדרכה משותפת

יום ב', 15 באוגוסט 2011

ג'ון ברייס הדרכה ומכללת הי-טק, שני מותגי הדרכה ותיקים ובעלי מוניטין, הפועלים במסגרת חטיבת ההדרכה של מטריקס, הודיעו על מיזוג פעילותן ויצירת פעילות הדרכה משותפת שתקרא "ג'ון ברייס- מכללת הי-טק". לאחר מיזוג הפעילות תמנה ג'ון ברייס- מכללת הי-טק 7  סניפים בארץ ובעולם בתל אביב, הרצליה, חיפה, ירושלים, בודפשט (הונגריה), בייג'ין ושנגחאי (סין)) ותעסיק מעל 700 עובדים.

במסגרת הפעילות  הממוזגת תמשיך ג'ון ברייס-מכללת הי-טק לספק בארץ ובחו"ל פתרונות הדרכה מקצה לקצה, החל משלב אפיון ועיצוב הלמידה הארגונית על ידי סקרי פערי ידע ייחודיים, דרך העברת הדרכות במגוון רחב מאד של טכנולוגיות, ליווי ארגונים בהטמעת מערכות מידע ממוחשבות והדרכת משתמשי הקצה וכלה בפיתוח פתרונות מתקדמים ללמידה מתוקשבת.

הפעילות הממוזגת תשמר את מגוון ההסמכות הבינלאומיות הרחב שמעניקות ג'ון ברייס הדרכה ומכללת הי-טק, הכולל בין היתר הסמכות של מיקרוסופט, Red Hat, IBM, SAP, HP, אורקל, EMC, Checkpoint, סימנטק, Texas Instruments, סיסקו, ג'וניפר,  ווודכן את פעילות ההדרכה וההטמעה של מערכות IT  בארגונים.

במסגרת השינוי הארגוני, ימשיך יוסי לחמיש, מנכ"ל מכללת הי-טק, לשמש כמנכ"ל המי"ל - המרכז הישראלי לניהול, הפועל במסגרת חטיבת ההדרכה של מטריקס.

זיו מנדל, מנכ"ל משותף בג'ון ברייס- מכללת הי-טק, מציין כי "המטרה המרכזית של התהליך היא מינוף הנכסים, התרבות הארגונית והחוזקות של שתי המכללות  לטובת הלקוחות, תוך יצירת ישות זריזה וחדשנית המגיבה במהירות לצרכי השוק ונותנת פתרון מלא מקצה לקצה לכל לקוח ושותף".

עוד מוסיף מנדל כי "הפעילות  הממוזגת תייצר סינרגיה הן ללקוחות על ידי הפיכה ל-One Stop Shopרחב ואיכותי והן לשותפים על ידי מתן אפשרות לחשיפה צולבת ומנוף להגדלת הפעילות העסקית המשותפת".