דואר אלקטרוני חדש של מיקרוסופט

יום ה', 2 באוגוסט 2012

מתחילת אוגוסט כל אחד יכול להירשם בכתובת הדוא"ל outlook.com, היורש של הוטמייל.

אם יש לך כתובת Hotmail, שום דבר לא ישתנה בשבילך כרגע, אבל בשלב כלשהו בעתיד, משתמשי Hotmail יועברו אל ממשק חדש ב-Outlook.

הם יוכלו לשמור את הכתובות הישנות שלהם Hotmail.)

"אנחנו רוצים לאותת על המשכיות תוך חדשנות מן היסוד", אומר בריאן הול, מנהל שירותי דוא"ל באינטרנט של מיקרוסופט."אם היינו קרא לזה-Hotmail גירסה 2 היינו מטעים".

   Hotmailלא אומר 'דואר של מיקרוסופט, .comOutlook זה ברור.    הבנו שיש לנו מותג אחד גדול של "דואר של מיקרוסופט" וזה Outlook. "

למעשה, מלבד משתמשים ותיקים ב-Gmail,  סביר להניח שהרוב ימצאו את Outlookקל יותר לשימוש, ויותר מהנה מול תהליך  ההזדקנות של גוגל כדואר אלקטרוני. "ה-Outlookהחדש הוא מדהים, זה הדוא"ל הטוב ביותר עם ממשק מעוצב ונוח לשימוש. .מיקרוסופט גם שיפרה את הצגת המודעות הגרפיות, ומודעות הטקסט שנותרו הן פולשניות פחות מאלה של Gmail.

עוד תכונה חשובה של המייל החדש היא השתלבות נוחה בכל הרשתות החברתיות. בצד סנכרון עם שרותים נוספים. כן יש מערכת סינון  של מידע לא רצוי.

.אנליסטים אומרים כי השירות החדש באינטרנט Outlook יהיה מתחרה ראוי  ואולי מנצח ל-Gmailשל גוגל.

 כאשר Gmailהושק בשנת 2004, הוא היה אסתטי ,פשוט, מינימליסטי, אבל הוא גדל יותר ויותר עמוס ומבלבל.  הבעיה הגדולה ביותר של Gmailה  הוא העיצוב המבזבז כמה סנטימטרים בראש העמוד.  אזור זה מוקדש לשיווק מוצרים אחרים של גוגל (בעיקר גוגל +), וכל הממשק נראה מסובך.