דוראד אנרגיה מתקינה פתרון ERP בהיקף של מיליוני שקלים

יום ב', 1 באוקטובר 2012

 

חברת Prodware, המתמחה ביישום מערכות ERP, CRMו- Sharepointשל מיקרוסופט, זכתה בפרויקט להקמת מערכת ERPמבוססת Dynamics AXשל מיקרוסופט, בשילוב מערכת בילינג מתקדמת לניהול חיובים, בעולם התשתיות – Prod’Utilities המבוססת על מערכת MECOMS  של  חברת Ferranti, אותה מייצגת פרודוור בישראל.

הפרויקט, המוערך כפרוייקט יישום של  Dynamics AXהגדול בישראל, ימשך כשנה והיקפו נאמד במיליוני שקלים.

יצרנית החשמל הפרטית - דוראד אנרגיה -  מקימה מדרום לאשקלון, תחנת כח פרטית מבוססת גז טבעי, המיועדת להפיק  כ-840 מגה-ואט, המהווים כ 7% מתצרוכת החשמל של ישראל. דוראד, הנמצאת בשלבים מתקדמים של הבנייה, כבר חתמה על הסכמים למכירת חשמל לארגונים מובילים במשק הישראלי, בינהם: מקורות, אסם, משרד הביטחון, רשת מלונות ישרוטל ופתאל ועוד.

מערכת ה- ERPשל מיקרוסופט בשילוב עם מערכת Prod’Utilities יאפשרו לדוראד לנהל את כל מגוון התהליכים העסקיים,  לרבות: חיוב צרכנים, מכירת חשמל לרשת החשמל, ניהול ספקי גז, הליכי התחשבנות מורכבים עם חברת החשמל, ניהול ספקי תחזוקה ותפעול של תחנת הכח ועוד.

Prod’Utilitiesהמבוססת על מערכת MECOMS  של  חברת Ferranti  הבלגית נתפסת בעולם  כפתרון בתחום תשתיות האנרגיה והמים וכוללת Best Practicesייעודיים לביצוע עסקאות, כמו גם, הצגת מערך תעריפים גמיש, בהתאמה לנתוני זמן ועומס, חיבור למונים, הולכת חשמל ואיבודים, הולכת מים ודליפות, הנחות יחודיות ועוד.

רוני מורן, מנמ"ר דוראד: "משק החשמל בישראל עובר בשנים האחרונות שורה של רפורמות, הנתמכות ברגולציה מורכבת המכתיבה התאמה של תהליכים עסקיים. תמיכה בתהליכים אלו מהווה את אחד האתגרים הניצבים בפני מערך ה- ITשל דוראד. מדובר ביישום ראשון מסוגו של מערכת מידע התומכת ברגולציה הנתונה לשינויים ובכך ממצבת את דוראד בחזית יצרני החשמל הפרטיים בשוק המקומי".