דני ימין, מנכל מיקרוסופט ישראל, מונה לסגן נשיא במיקרוסופט

יום ג', 12 במאי 2015

האם מנכ"ל מיקרוספט ישראל  קיבל בעיטה כלפי מעלה?

דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל, מונה לסגן נשיא במיקרוסופט וחבר בהנהלה העולמית של ארגוני האנטרפרייז, זאת לאחר כ- 10 שנים כמנכ"ל מיקרוסופט ישראל. הוא יחל את תפקידו ב-1 ביולי 2015.

במסגרת תפקידו יהיה אחראי על גיבוש ויישום האסטרטגיה של מיקרוסופט במגזר הארגונים הגדולים, החברות שבבעלות הממשלה, חברות התוכנה הגדולות, והשותפים העסקיים של החברה במדינה.   

דני ימין, מסר: "ישראל מובילה בעולם במדע, בחדשנות ובפיתוח טכנולוגיות, ואני שמח שהייתה לי ההזדמנות - כמנכ"ל מיקרוסופט ישראל ובתפקידי הציבורי כיו"ר הוועד המנהל של הטכניון - לקחת חלק במסע מרתק זה. לאחר 10 שנים של עשייה רבה במיקרוסופט ישראל בקרב לקוחות במגוון רחב, שותפים עסקיים, סטארט-אפים ואקדמיה, תוך שיתוף פעולה עם אנשים נפלאים, החלטתי לעבור לדבר הבא. בתפקידי החדש אייצג את חברת התוכנה הגדולה בעולם במדינה הגדולה בעולם, ואני מלא ציפייה והתרגשות לקראת האתגר והאפשרויות הרבות הגלומות בתפקיד".

לפני שהצטרף למיקרוסופט מילא ימין תפקידי ניהול ופיתוח תוכנה בחברות היי-טק בישראל. כמו כן כיהן בשלוש השנים האחרונות כיו"ר הועד המנהל של הטכניון, והוביל יחד עם הנהלת הטכניון את היוזמה להקמת המכון לחדשנות במשותף עם אוניברסיטת קורנל בניו-יורק, והקמת מכון טכנולוגי בסין בשיתוף עם אוניברסיטת שינטאו.

לצורך ביצוע תפקידו יעבור דני, עם משפחתו, להתגורר בבייג'ינג.

טרם מונה לו מחליף.