מקום בצמרת

יום ב', 4 ביולי 2016

רן רוטשילד מונה למנהל יחידת CloudZone במטריקס

רן רוטשילד (41) מונה למנהל יחידת CloudZone, יחידת הענן המתמחה בפתרונות ושירותי ענן של חברת מטריקס. היחידה המספקת לארגוני אנטרפרייז, SMBוסטארטאפים חבילת שירות מלאה הכוללת: ייעוץ, ארכיטקטורה, תשתיות ושירותים מנוהלים. במסגרת תפקידו יהיה אחראי רוטשילד על כלל פעילויות היחידה, בהן תפעול, שיווק, מכירות ושיתופי הפעולה של היחידה.

רוטשילד, שהצטרף למטריקס בשנת 2014, שימש בתפקידו האחרון כמנהל המכירות של יחידת CloudZoneותרם לצמיחה משמעותית בהיקף פעילותה. בתפקידו הקודם שימש כדירקטור ומנהל תפעול בחברת אורבוגרף.

רוטשילד מחזיק בתואר ראשון ביחב"ל מLondon Metropolitan University  ,בתואר שני בממשל עם התמחות בלוחמה בטרור וביטחון פנים מהמרכז הבינתחומי הרצליה, ובתוארMBA-Globalעם התמחות ביזמות וחדשנות גם כן מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

 

עילאי רוטביין התמנה לדירקטור גלובאלי בחברת Autodesk

 

עילאי רוטביין (32) התמנה לדירקטור גלובאלי בחברתAutodesk, מובילה גלובאלית בתחום העיצוב בתלת מימד ובתוכנות הנדסה.

במסגרת תפקידו החדש ינהל רוטביין את קו מוצרי הBIM360- - פתרונות התוכנה המובילים בעולם כיום לניהול תהליכי הבנייה. בתפקידו הקודם ניהל רוטביין את קבוצת 360Aוקבוצת תשתיות ענן ב- Autodeskישראל ושימש כמנהל במשותף של מרכז הפיתוח של החברה בישראל. רוטביין אף חבר בוועדת החינוך הטכנולוגי בישראל, כחלק מפורום חברות ההייטק הבינלאומיות בארץ. הוא הצטרף ל-Autodeskלפני כשבע שנים, כחלק מהרכישה של חברת VisualTaoעל ידי Autodeskופתיחת מרכז הפיתוח הישראלי הראשון של החברה בישראל.

תעשיית הבנייה היום, בעולם ובישראל, סובלת מתהליכי ניהול מיושנים המובילים לעלויות גבוהות ועיכוב בלוחות הזמנים, אומר רוטביין, שכחלק מתפקידו החדש, יהיה אחראי על הובלת מהפכה טכנולוגית בתחום ניהול תהליכי הבנייה תוך מינוף מיטב הטכנולוגיות הקיימות היום בשוק וכן אלו המפותחות ע"י Autodesk.

רוטביין הוא בעל תואר הנדסת תעשייה וניהול בפקולטה להנדסה באוניברסיטת תל אביב.