הגנה לשרת מיקרוסופט

יום ב', 11 באפריל 2011

הגרסא החדשה ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server  מספקת הגנה מפני מזיקים (וירוסים, תולעים וכו') ומפני דואר זבל לכל שרתי הדואר של Microsoft

 חברת ESET שחררה את הגרסה החדשה של תוכנת הגנה חדשה לשרתי דואר של מייקרוסופט. התוכנה מתבססת על מנגנוני ההגנה של המוצרים הקיימים של החברה (האנטי וירוס המוכר – NOD32  ועל טכנולוגית  הזיהוי פרואקטיבית של ESET  הנקראת ThreatSense אשר מסוגלת לספק הגנה בזמן אמת כנגד איומים לא-מוכרים (כלומר, ללא התבססות על מאגר חתימות דיגיטליות).

 "אנחנו תמיד נכונים להשתפר, ועם דפוס מחשבה זה שידרגנו את יכולות מנוע האנטי ספאם ואת יכולות הניהול שלו". אומר פאבל לוקה, טכנולוג בכיר בחברת ESET. "הגנת הדואר היא הקו ההגנה הראשון נגד התפרצות וירוסים, הודעות ספאם והתקפות פישינג וגרסא החדשה של תוכנת ההגנה לשרתי הדואר שלנו מבטיחה הגנה מהירה ומדויקת לארגונים בכל גודל".

 תוכנת ההגנה ESET Mail Security  גרסה 4.3 כוללת מגוון שיפורים כגון מנוע אנטי ספאם משופר, מסך הגדרות מתקדמות בעיצוב חדש ואינטואיטיבי, אפשרות דירוג ספאם בשלוש רמות לפי רמת הסיכון, אפשרות לאיחוד של מספר רישיונות exchangeנפרדים ועוד. 

נמסר שלקוחות קיימים ייהנו מהגרסא החדשה ללא תשלום נוסף.