הדברה ביולוגית ממוחשבת

יום ה', 11 בספטמבר 2014

חברת מידעטק טכנולוגיות מידע בע"מ הטמיעה מערכת Priority     בביו בי שדה אליהו בע"מ,מפעל ייחודי המייצר חרקים מועילים ואקריות טורפות לצרכים חקלאיים  קונבנציונליים ואורגניים. היישום כלל מודולים של ייצור ייחודי, הכולל תמיכה בהזנת עשרות נתונים הקשורים להתפתחות החרקים וניתוח שלהם בכדי לשפר תהליכים וכן מודול מכירות, רכש וכספים, המאפשרים שימוש במרכזי רווח ועלות עקיפה לניתוח ותמחיר מדויק של כל סוג חרק ברמת דוחות רווח והפסד וצפוי לאפשר ניהול תחזיות ב- Priorityוייעול של תהליכי המכירה מול הלקוחות.

בנוסף ביצעה מידעטק אינטגרציה של 5 מערכות מידע שונות שפעלו בחברה ונתנה להם פתרון כולל ב-Priorityוכן הוכן עבור החברה כלי לתכנון לינארי שממליץ בכל שבוע כמה חממות יש לזרוע על סמך פרמטרים שונים כגון: תחזית מלקוחות, שקלול מכירות עבר כולל פקטור גידול ומספר החממות המקסימאלי.

במסגרת הפרויקט בוצעה החלפה של אתר שירות השדה של החברה לאתר אינטרנט המאפשר הקלדת הזמנות למערכת בזמן אמת. בנוסף בוצעה הטמעה של מודול פרויקטים בחברת ביו פליי, חברה בת של ביו בי, העוסקת בייצור גלמים מעוקרים של זבובי פירות זכרים ופיזורם בשטחים חקלאיים.בעתיד אף צפוי להתבצע Roll Outלחברות בנות של ביו בי בחו"ל.

גיא רוטשטיין מנהל מערכות מידע, ביו בי: "ביו-בי נמצאת בצמיחה מתמדת בשנים האחרונות והטמעת מערכת הפריוריטי הינה קפיצת מדרגה בכל הקשור לתהליכי הייצור, רכש, לוגיסטיקה, בקרה תקציבית, קשרי לקוחות ועוד. הטמעת המערכת עזרה לנו לייעל תהליכי עבודה ולקצר את זמני התגובה וכן שיפרה את יכולות הניתוח והבקרה של מנהלי החברה".