הדור הבא של צילומי אירועים

יום ד', 3 ביולי 2013

 

בעידן הסמארטפונים, כל אחד הוא צלם בפוטנציה, וכל אורח באירוע יכול לתעד את האירוע מנקודת מבטו. אז למה להגביל את האירוע לנקודת מבט אחת? ש לשם כך הוקמה אפליקציית AppMyDay, המאפשרת לכל אורח לתעד בסמארטפון את הרגעים המיוחדים באירוע מנקודת מבטו האישית, ולהקרינם על גבי מסך ענק בזמן אמת, לכל אורך האירוע.

איך זה עובד? בעלי האירוע נכנסים לאתר (appmyday.co.il), יוצרים את האפליקציה באמצעות ממשק נוח וקל ומפיצים את האפליקציה למוזמנים. ההפצה מתבצעת- דרך קישור בהודעת SMS, במייל, או דרך הפצת ברקוד לסריקה (QR). האפליקציה מאפשרת גם לשלב תוכן מקורי מעבר לתמונות, כמו חידון או מצגת על בעלי האירוע.

כל התמונות שמצולמות על ידי האורחים בזמן אמת, מועלות לדף אינטרנט מעוצב, ומוקרנות על גבי מסכי ענק בזמן האירוע. כתובת דף השידור החי ניתנת להפצה, כך שאורחים וקרובים שלא נוכחים באירוע, יוכלו לצפות בו בשידור חי דרך עיני האורחים – מכל מקום בעולם.

אפליקציית AppMyDay הופכת כל אחד לצלם. האפליקציה נשמרת בשרתי החברה לתקופה בלתי מוגבלת, ומאפשרת לאורחים לחזור ולהתרגש מהתמונות שהועלו בזמן האירוע. לבעלי האירוע תינתן גישה ישירה כבר בזמן אמת למאגר התמונות, כולל תמיכה בהדפסה למגנטים או למזכרות מסוגים שונים. כך, במקום לחכות לאלבום האירוע האורחים ובעלי האירוע חוזרים הביתה עם מזכרת ממשית, מקורית ומיוחדת מהאירוע.

AppMyDay הוקמה לפני כשנה על ידי גיא אלדר, עומר שוהם ורן ענתבי.

מייסדי החברה שמו לב, כי כיום כל התכנים בחתונות ובאירועים נשמרים אצל בעלי המכשירים הסלולאריים - במקום שיופצו בין שאר האורחים, או שיגיעו כמזכרת לבעלי האירוע.
"לאורך הדרך גילינו, שאנשים לא יודעים כמה תמונות מצלמים אצלם באירוע -עד שאנחנו שמים אותן אצלם בידיים", אומר גיא אלדר, מנכ"ל AppMyDay. "ללא ספק, זוהי הדרך הקלה ביותר ליצור רשת חברתית פרטית וסגורה לאירוע שלכם, באופן שישאיר למשתמשים אוסף תמונות נדיר שלא יכלו להשיג בשום צורה אחרת".

AppMyDay הותקנה בהצלחה עד כה במאות אירועים בארץ ובעולם, כאשר בכל אירוע צולמו בממוצע בין 200 ל-300 תמונות. בין לקוחותיה נמצאות גם חברות מובילות בארץ כגון בנק הפועלים, אורנג', Wix, מיקרון, טמפו (XL), פלפל, פיוניר ועוד. החברה מפעילה את האפליקציה ואת שירותיה השונים בישראל, במקסיקו, בספרד, בהונג קונג ובארה"ב, והיא תומכת בממשק בעברית, באנגלית ובספרדית.
באחרונה נבחרה האפליקציה על ידי אפל כאחת מ-12 האפליקציות הישראליות הטובות ב-AppStore.