הוקם פורום משתמשי NetSuite בישראל

יום ד', 15 בפברואר 2017

לאור התפוצה של מערכת ה- ERP בענן נטסוויט (NetSuite) והמספר הגדול של הארגונים והעסקים המשתמשים במערכת בישראל, הקימו המשתמשים את פורום NetSuite בישראל - Israeli NetSuite user group- ILNUG.

הפורום פועל בחסות חברת  NetCloud (נטקלאוד), הנציגה הרשמית של NetSuite בישראל ומפתחת הלוקליזציה המאושרת למוצר. 

ב-Israeli NetSuite user group   חברים מאות משתמשים ממגוון לקוחות המערכת בישראל. התהליך להקמתו התרחש בחודשים האחרונים, כאשר ברקע עומדת רכישתה של נטסוויט על-ידי אורקל (Oracle) תמורת 9.3 מיליארד דולרים במזומן - הרכישה השנייה בגודלה מבין יותר מ-100 הרכישות של ענקית ה-IT.

מטרת הפורום ליצור פלטפורמה לשיתוף מידע וידע, העלאת שאלות, מתן תשובות וסיוע הדדי בין כל משתמשי נטסוויט בישראל, על מנת ללמוד מניסיונם של אחרים וכך לשפר ולמנף את עבודתם עם פתרונות נטסוויט. הצורך והרצון בפורום עלה על ידי נטקלאוד ומספר משתמשים נוספים בישראל, שהתנדבו לייסד ונהל אותו, תוך ליווי מקצועי שלנטקלאוד.

במפגש הראשון שנערך בכפר המכביה השתתפו עשרות ממשתמשי נטסוויט בישראל, ביניהם נציגים מהחברות ImpervaIronsourceSimilarWebPerion, ו-Zerto.

בכנס הוצגו מטרות הפורום, כאשר במקביל הרצתה הילה כהן, ראש תחום פיננסי בנטקלאוד , על השיפורים בלוקליזציה הישראלית, טיפול בערך מוסף איחוד עוסקים, שיפורים בקבצי מסב, תשלומים לבנקים ועוד. ג'ני חלץ, ראש תחום לוגיסטי בנטקלאוד , הרצתה  על השיפורים בגרסאות האחרונות של מוצר נטסוויט, כולל  סקירה על הרחבות של סגמנטים במערכת, שיפורים בעולם הלוגיסטי ועוד.