החברות אפריקוט ואר-נט מתמזגות

יום ד', 3 בספטמבר 2014

                         

חברות ה-IT   אפריקוט ואר-נט הכריזו על מיזוג, והן מקימות יחד חברה חדשה שתקרא Proof-IT. החברה החדשה תעסוק במתן פתרונות מחשוב לעסקים מקצה לקצה תוך דגש על מקצועיות ומומחיות בעולם התשתיות.

אודי לפיד מנכ"ל אפריקוט ישמש כמנכ"ל החברה החדשה  ומנכ"ל אר-נט רותם רוזמרין ינהל את הפעילות הטכנית בחברה.

vחברה מתמחה בשירותי ריטיינר מלאים לתשתיות מחשוב, פרויקטים מורכבים בארץ ובעולם ופעילה בעולמות מחשוב הענן וייעוץ ברישוי לעסקים.

בחברה נמצאים שלושה  Regional Directorsמטעם מיקרוסופט המופקדים על תחום ה- Office365  וה- AZURE. בנוסף, לחברה מחלקות של אבטחת מידע, פיתוח PAASבעולם הענן, פרויקטים בתחום החומרה ורישוי.

אודי לפיד, מנכ"ל אפריקוט ושחר לסרי סמנכ"ל הטכנולוגיות הקימו את אפריקוט יחד לפני כחמש שנים ויפעת סעדה הצטרפה אליהם לפני כשלוש שנים. רותם רוזמרין הוא המנכ"ל והמייסד של חברת אר- נט שמתמחה בשירותים מנוהלים של מערכות מחשוב , ומשמשת  בתחום בעולם מחשוב הענן. כעת, הם מאחדים את שתי החברות ומקימים חברה חדשה שתעניק שרותי מחשוב מקצה לקצה כולל שירותי ריטיינר מלאים ללקוחות רבים, פרוייקטי מחשוב ענן, אפיון והטמעה של מערכי אחסון וגיבוי, ייעוץ ברישוי תוכנה, אבטחת מידע ופיתוח, הקמה ואינטגרציה של פתרונות מיחשוב כוללים, אספקה ותחזוקה של שרתים ומערכות תקשורת מתקדמות ועוד