החל שיווק שעון חכם מבית סמסונג

יום ג', 15 בדצמבר 2015

 

סמסונג אלקטרוניקס משיקה את ה-Samsung Gear S2 בישראל. בהודעה שיווקית (מוגזמת) מטעם החברה נאמר כי ה-Gear S2 החדש של סמסונג מתהדר בעיצוב עגול ומרשים לחווית ניידות אינטואיטיבית, נוחה ומהנה מאי פעם

סמסונג אלקטרוניקס ישראל מגדירה את השעון החכם  Samsung Gear S2, הדגם החדש ביותר של החברה אשר מאחוריו שנים של חדשנות פורצת דרך בקטגוריית המוצרים הלבישים.

ה- Gear S2בעל עיצוב עגול עם ממשק משתמש אינטואיטיבי ומותאם ושורת מאפיינים מתקדמים המאפשרים למשתמשים לחזק, להתאים אישית ולהגביר את ההנאה לחווית הניידות. סיבוב פשוט של חוגת ה-Gear S2הייחודית, יחד עם כפתור ה"בית" וה"חזור" מבטיח למשתמשים נוחות ודיוק מירבי בגישה לשורה של התראות ואפליקציות.

ה- Gear S2מוצע בשתי אפשרויות – ה-Gear S2ספורט, וה-Gear S2קלאסיק.

כל אחד מהדגמים עוצב בקפידה על מנת להגשים העדפות שונות בין הצרכנים: ה-Gear S2קלאסיק עוצב עבור משתמשים המעדיפים עיצוב שעון על-זמני. דגם זה מעוצב בגימור שחור אלגנטי עם רצועה תואמת מעור אמיתי. דגם ה-Gear S2ספורט אידיאלי לאלו שבתנועה מתמדת, ואוהבים את העיצוב המינימליסטי והמודרני.

ושוב הגזמה: "סמסונג ממשיכה להוביל כחלוצה בתחום הטכנולוגיה הלבישה, עם השקת קונספטים נועזים לשוק המכשירים הלבישים" אומר אורן מרון, מנהל חטיבת המובייל בסמסונג אלקטרוניקס ישראל. "ה- Gear S2הינו שחקן חיזוק משמעותי לקראת הכניסה של סמסונג לעולמות התשלומים בסלולר.".