רשת המזון Korea Foods הטמיעה את הפתרון של יופיטק הישראלית

יום ה', 12 בינואר 2017
 
חברת יופיטק הישראלית נבחרה על ידי רשת המזון הבריטית Korea Foods לבצע פרוייקט למחשוב כל מערך הקמעונאות של הרשת, כולל קו הקופות, לוגיסטיקה, תמחור, מועדון לקוחות, מבצעים ועוד. במסגרת הפרויקט, אשר נמשך 3 חודשים, הוטמע פתרון כללי ייעודי בתחום הקמעונאות, הכולל את מודול Retail UPITec שפותח על ידי יופיטק תוכנה בע"מ  כ- Add-on מובנה ב- .SAP Business One
Retail UPITec היא פיתוח ייחודי למיחשוב תחום הקמעונאות על גבי SAP Business One, אשר נבדק על ידי חברת SAP העולמית ואושר כמוצר-SAP Certified .
 
Retail UPITec מספקת מערכת עשירה של דוחות, המנתחים את הפעילות הקמעונאית של חנויות הרשת, כולל הקופות הרושמות והמשקלים של חנויות הרשת ובכך הופכים הקופות והמשקלים לחלק אינטגראלי של מערכת ה-ERP, ללא צורך בממשקים למערכות קופות חיצוניות.
 
Retail UPITec מאפשרת אופטימיזציה של תהליכי רכש וניהול מלאי, במטרה להקטין את ההוצאה הגדולה בהחזקת מלאי "מת" מצד אחד ולמנוע מחסור במלאי זמין למכירה מהצד השני, באופן שכל פעולה המתרחשת בקופה מדווחת און ליין למערכת המרכזית. זהו יתרון עצום בהשוואה למערכות הישנות, בהן קיים בדרך כלל פיגור בהעברת הנתונים וכתוצאה מכך נפגעת יכולת התגובה המיידית לתרחישים שונים בפעילות העסק.
בנוסף לניהול הקופות הרושמות, כוללת מערכת Retail UPITec רשימה ארוכה מאד של פתרונות, ביניהם סט רחב של דוחות יעודיים לענפי הקמעונאות, שפותחו על בסיס הניסיון הרחב שיש לחברת יופיטק בתחום והבנת הצרכים המיוחדים שיש לרשתות הקמעונאיות.