היולט פקרד מציגה פתרונות חדשים

יום ה', 14 במרץ 2013

HP  מציגה פתרונות חדשים בתחום ה- Converged Infrastructure

חברת HP הודיעה  כי בשלוש השנים האחרונות, מאז הכרזת אסטרטגיית Converged Infrastructure (תשתיות אחודות) היא פתחה פער משמעותי מול המתחרים ביצירת פורטפוליו שלם המציע יתרונות משמעותיים אותם היא מספקת ללקוחות עסקיים וממשלתיים ברחבי העולם.

עסקיה של חטיבת Enterprise Group של HP היוו 7 מיליארד דולר מתוך מחזור המכירות הכולל של HP והיא מובילה כיום את כלל השוק באמצעות פורטפוליו של טכנולוגיות המהוות את אסטרטגיית Converged Infrastructure, באמצעותם היא מספקת מיליוני שרתים, מערכות אחסון ומערכות תקשורת בשנה, תוך מתן מענה יומיומי ליותר מ- 80,000 לקוחות באמצעות שירותים טכנולוגיים מקיפים.

"ישראל הינה מדינה המאפיינת באימוץ מהיר של טכנולוגיות והרבה חדשנות. הלקוחות הישראליים מקדימים לזהות את היתרונות בתפיסה זו ואנו רואים צמיחה דו ספרתית באחוזים של אימוץ והטמעות פתרונות Converged Infrastructure אצל לקוחות מתחומי עיסוק מגוונים בהם טלקום, תעשייה, בנקאות ופיננסים ועוד", מסר דר' אמיר עציוני מנהל תחום Presale וענן ב- HP ישראל.

"בשנת 2009 זיהתה HP את היתרונות הייחודיים אותם מספקים פתרונות טכנולוגיים הנשענים על מודלים של Converged Infrastructure, כמו גם ההשפעה הכוללת על כל היבטי מרכז הנתונים", אמר סטיבן דוויט, סגן נשיא בכיר בחטיבת HP Enterprise Group.
"HP מציעה כיום את הפורטפוליו השלם ביותר של Converged Infrastructure הקיים בשוק. יש לנו את כל צוותי הפיתוח הנדרשים כדי ליצור את המענה הכולל והמתאים תחת קורת גג אחת. אנחנו לוקחים את הגישה הפתוחה וההטרוגנית לכיוונים חדשניים וזו גם הסיבה מדוע לקוחות מעדיפים אותנו על פני התחרות", הוסיף דוויט.