הישג במרכז הפיתוח של רד האט בישראל:

יום ב', 11 באפריל 2016

רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על זמינות כללית של Red Hat Enterprise Virtualization 3.6.

גרסה חדשה זו של פתרון הווירטואליזציה מבוסס-KVMשל רד האט, שפותח במרכז הפיתוח של רד האט ברעננה תוך שיתוף פעולה של הצוותים במרכז וברחבי העולם, מציעה ביצועים משופרים, יכולת התרחבות ואבטחהעבור עומסי עבודה לינוקס בעצימות גבוהה.

הגרסה החדשה גם מעדכנת את חוויית המשתמש, ומספקת כלי ניהול על מנת להפחית את העלות והזמן של הגירות מ-VMware.

הפחתת העלויות והסרבול של פתרונות וירטואליזציה קניינים היא אתגר נפוץ של לקוחות, לו נותנת Red Hat Enterprise Virtualization  מענה.

כשהיא מותאמת לסביבות מחשוב גדולות כמו התקנות SAPאו Oracle, וכן לתחנות עבודה עתירות מחשוב וגרפיקה,  פתרון הווירטואליזציה הארגוני של רד האט, הפגין יתרון ביצועים של 36% בהשוואה לפתרונות וירטואליזציה אחרים במבחן SPECvirt 2013.

PCI Device Assignment  החדשה תוכננה להאיץ עומסי עבודה עתירי ביצועים, כגון תיב"מ, מה שמאפשר מעבר ישיר דרך התקנים פיזיים למכונות וירטואליות, ומאפשר  למשתמשים להשיג ביצועים הקרובים ל- bare-metal(מכונה פיזית) עבור משאבים קריטיים, תוך הפחתת תקורה של תחנות עבודה מרובות ויקרות.

שיפורים אחרים ב- Red Hat Enterprise Virtualization 3.6  מתבססים על הובלתה של רד האט בסקלאביליות, ביצועים ויחס עלות-תועלת של עומסי עבודה במכונה וירטואלית.