הישג ישראלי בתערוכת CES 2017

יום ה', 5 בינואר 2017

אסנס הישראלית זכתה בפרס מוצר השנה בתחום  ה-IoT Health עבור לחצן מצוקה המשלב זיהוי קולי חכם. על תארי החברות פורצות הדרך בתחומי האינטרנט של הדברים - IoT, התחרו מעל 2000 מועמדות  ובין שאר הזוכים, בקטגוריות השונות נמצאים כמה מהשמות הבולטים בתעשייה, דוגמת סיסקו, Verizon, Dell, HARMAN ו- iRobot

בתערוכה לקחו חלק 15 חברות ישראליות במסגרת ביתן מכון היצוא.

זו הפעם השלישית בה כוללת התערוכה את הביתן כחלק ממתחם החדשנות והסטראטאפים.

בתערוכת CES הוצג מוון שיא של גאדג'טים של 2017 חלקם בבחינת פנטזיות רחוקות מישום ריאלי. 

בין החברות המציגות  2breathe, שפיתחה טכנולוגיה חדשנית להתמודדות עם נדודי שינה וזכתה בפרס החדשנות בקטגוריה בריאות, ספורט וביוטק של התערוכה. החיישן והאפליקציה שהחברה פיתחה מנחים את המשתמש לנשום באופן המוריד את פעילות מערכת העצבים ומוביל להרדמות.

עוד הציגו בביתן חברת Cinema2Go, עם משקפי מציאות מדומה המאפשרים הפיכה של צפייה בכל טלפון נייד עם מסך קטן לחוויה של אולם קולנוע, לצד גרסה המיועדת למטיסי רחפנים, חברת mee.ba שפיתחה פעמון חכם לדלת השולח התראות לסמארטפון, חברת רדיומייז שפיתחה הגה חכם לרכב עם ממשק מגע שמאפשר שליטה באפליקציה המציעה פונקציות כמו הקראת הודעות SMS בזמן הנהיגה, מבזקי חדשות וניהול פלייליסט.

 

דיגסנס. אפילו החיתול חכםדיגסנס. אפילו החיתול חכםצילום: יחצ

 

חברת סימו מערכות מציגה טכנולוגיה לשדרוג של כל מפסק תאורה והפיכתו למפסק חכם, דיגיסנס תדגים חיתול בעל חיישנים חכמים המתריע כאשר הוא מלא וצריך להחליפו, אלאנגו עם הטכנולוגיה שפיתחה לעיבוד אותות דיגיטליים לתקשורת קולית וחברת IMAGRY עם טכנולוגיה לזיהוי אובייקטים מרובים בתמונות ובווידאו הניתנת להטמעה במכשירים ניידים.

עוד הוצגו טכנולוגיית למדידה והתאמה של פרטי ביגוד באמצעות מכשירים סלולריים שפותחה על ידי חברת MySize; מדפסות תלת-ממד מתקדמות לתחום האלקטרוניקה של ננו דיימנשן, וטכנולוגיית זיהוי הרגשות וניטור המצב הבריאותי בהקלטות קול של Beyond Verbal .

 

.