הממשל האמריקאי רוצה יותר בקרה על סיכוני אספקה

יום ו', 25 במאי 2012

שורת יוזמות באחרונה בארצות הברית ליתר בקרה על תקשורת פרטיים ועסקים עם הרשאה נרחבת לממשל לחפש על גופו של אדם ולהאזנה  לכל תקשורת.

ועתה גם יוזמה ליתר בקרה על סחר ואספקה.

יוזמה בה תומך הנשיא היא לפתח גישה מרובת ראשים  לבקרת שרשרת האספקה ??הגלובלית כולל ניהול הסיכונים.  הוסבר כי גלובליזציה של מידע מסחרי דרך התקשורת והטכנולוגיה מספקות הזדמנויות לפגיעה בארצות הברית על ידי חדירה לשרשרת האספקה ??כדי להשיג גישה לא מורשית לנתונים, לשנות נתונים, או להפריע לתקשורת. .

על כן המעקב כמו גם הסיכונים הנובעים משרשרת האספקה  המקומית והגלובלית חייבים להיות מנוהלים בבבקרת אסטרטגית מקיפה על מחזור החיים השלם של מוצרים, מערכות ושירותים. הממשל מסביר כי    מעקב סיכונים זה ידרוש מודעות גדולה יותר של איומים, פגיעויות, והבנת  ההשלכות הכרוכות מהחלטות רכישה, פיתוח של כלים ומשאבים מבחינה טכנית ותפעולית.

הממשל רוצה לסייע  להקטין את הסיכון על פני מחזור החיים של מוצרים (משלב התכנון ועד לפרישה); כולל פיתוח פוליסות חדשות ושיטות המשקפים את השוק הגלובלי המורכב;

מדובר בשותפות עם התעשייה כדי לפתח ולאמץ שרשרת אספקה מוגנת ??וניהול סיכונים סטנדרטי  עם שיטות עבודה מומלצות

יוזמה זו תגביר את יכולות הפיקוח של הממשלה הפדרלית, וגיבוש מדיניות ותהליכים כדי לספק כלים חזקים על מנת  לנהל טוב יותר ולהפחית את הסיכון הכרוך בשרשרת האספקה.