הסדרה חדשה של תחנות עבודה Dell Precision מגיעה לישראל

יום ב', 11 ביוני 2012

Dell הכריזה על העיצוב המחודש של סדרת תחנות העבודה העומדות Dell Precision.

לדברי דוברי החברה, תחנות העבודה החדשות מספקות ביצועים מעולים, ואת המארז הטוב מסוגו בעיצוב ובנגישות, המסייע לשיפור התפוקה של אנשי מקצוע. עיצוב תחנות העבודה העומדות של Dellמאפשר למקצוענים העוסקים בהנדסה, עיצוב מוצר, הנפשה, גרפיקה ועוד, תפוקה משופרת וזמני השבתה מזעריים המאפשרים להם להתרכז ביצירתיות שבעבודתם.

החל מיצירת 854תמונות תלת ממדיות, 3D VFX shots בסרט עטור הפרסים "הוגו" ועד לעיצוב חללים אדריכליים ייחודיים, חברות ברחבי העולם סומכות על תחנות עבודה Dell Precisionלתכנון והפקת תוצאות מהירות ומעולות.

"אנו גאים מאוד להביא לישראל את קו תחנות העבודה החדש של Dellשתוכנן מחדש מהיסוד על סמך מאות שיחות עם לקוחות", אמר שלומי קווארטלר מנכ"לDell  ישראל."אנו יודעים שלקוחות תחנות עבודה שלנו תלויים בטכנולוגיה בכדי להפיח חיים בחדשנות שלהם, עם תחנות העבודה העומדות Dell Precisionהחדשות, אנו מעניקים להם את הכלים להשגת יתרון תחרותי בעזרת הטכנולוגיה הטובה ביותר הקיימת."

אודות סדרת Dell Precision

 

 • . עיצוב חדשני 
 •                         גישה קלה לרכיבים חשובים.בחלק הפנימי יש הפרדה בין אזורים שמשתמשים ניגשים אליהם לעתים קרובות, כגון זיכרון, כוננים קשיחים, לבין מרכיבים שנגשים אליהם לצורך טיפול, כגון רתמות חיווט ומאווררים, וכך ניתן לפשט משימות ולהקטין  בהרבה את הזמן הנדרש עבור שירות או שדרוגים.
   • ספק כוח חיצוני נשלף- Dellמציעה את ספק הכוח היחיד בתעשייה לתחנת עבודה עומדת סטנדרטית, הנשלף מבחוץ ללא צורך בכלי-עבודה.ספק הכוח ניתן לעיגון והוא בעל ידית מובנית המוארת בירוק בעת פעולה תקינה, דבר המפחית את זמני ההשבתה בעת אבחון תקלות ושירות.
   • כוננים קשיחים נגישים מלפנים- עיצוב המארז החדש והיעיל של T7600הוא אחד העיצובים היחידים של תחנות עבודה עומדות המכיל כוננים קשיחים הנגישים מהחזית לצורך שחרור המהיר.הוא עוצב עבור לקוחות בתחומים עתירי נתונים, כגון עורכי וידאו הצריכים להחליף את הכוננים הקשיחים בקלות, ועבור ארגונים צבאיים וארגוני מחקר אשר בסוף היום צריכים לאחסן את הנתונים הרגישים במקום בטוח, הוא יכול להכיל עד ארבעה כוננים קשיחים של 3.5אינץ' או שמונה כוננים קשיחים של 2.5אינץ'.
   •  גישה מרחוק - ניתן להמיר בקלות את Dell Precision T7600למארז rack, הניתן להתקנה בתוך כל ארון שרתים סטנדרטי PowerEdgeשל Dell  . הצבת תחנות העבודה במקום מרכזי יכולה לסייע לעסקים לשמור על סביבת עבודה נקייה ושקטה, להגן על החומרה ולתת לעובדים רחוקים גישה באמצעות Dell Precision FX100 zero client
   • טכנולוגיית זיכרון אמינה- Reliable Memory Technologyהוא קוד של Dellברמת ה-BIOS.  RMTמבטל למעשה את כל שגיאות זיכרון  שהיו בדגמים המתקדמים של תחנות העבודה.