הסתדרות המורים מאפשרת הטבות באמצעות אפליקציה סלולרית

יום ה', 22 בספטמבר 2011

הסתדרות המורים מאפשרת למורים להזמין הטבות, כרטיסי הנחה ולקבל מידע על מבצעים ייחודיים לחברים באמצעות אפליקציה ייעודית שפותחה על ידי חברת Netwise. בעזרת האפליקציה ניתן לאתר את ההטבות לפי מיקומן או לפי מיקומו של המשתמש ("מה קרוב אלי?") וניתן לאתר באמצעותה מגוון הנחות בכרטיס אשראי אשמורת – בתי עסק, תחנות "דלק", חנויות מנטה ועוד.

לדברי יורם אביזוב, מנכ"ל אשמורת מהסתדרות המורים: "הסתדרות המורים מובילה טכנולוגית והינה מועדון הצרכנות הראשון בארץ, לפני כל המועדונים האחרים, המאפשרת לחבריה ליהנות מאפליקציה רב תחומית. באמצעות האפליקציה נהנים החברים מזמינות מידע של שירותים ושל איתור מהיר של למעלה מ- 9,000 בתי עסק, ביניהם גם תחנות דלק, המעניקים הנחה. יתרונה של האפליקציה הוא גם במתן האפשרות  לרכישת ההטבות הייחודיות של אשמורת והסתדרות המורים באמצעות הטלפון הנייד, בכל עת ובכל מקום."

אפליקציית הסלולר החדשה פותחה על פלטפורמה של חברת סלריום ומאפשרת הורדת אפליקציה למכשירים סלולריים רבים וביניהם אייפון, אנדרואיד, בלאקברי, נוקיה ועוד. כמו כן ניתן באמצעות האפליקציה לבצע פעולות ישירות במכשיר הטלפון, כמו הזמנת כרטיסים לאטרקציות, לקולנוע ולאירועים, טעינת כסף בכרטיסי חיוב, ועוד.