הפסדים כבדים מהתקפות סייבר

יום ב', 28 בנובמבר 2011

מחקר שנערך עבור חברת F5 בנושא אבטחת בקרי העברת יישומים קבע כי פתרונות אבטחה מסורתיים כשלו באבטחת יישומים ארגוניים

כל הארגונים שנשאלו דיווחו כי נפגעו מהתקפות סייבר. לחלקם נגרמו הפסדים המוערכים בלמעלה מחצי מיליון דולר

חברת F5  פרסמה את תוצאותיו של מחקר שערכה בנושא אבטחת יישומים בארגון. המחקר בחן את ההשלכות של התקפות סייבר מתוחכמות על רשתות התקשורת והיישומים בארגונים גדולים וסקר את אמצעי האבטחה שהארגונים מיישמים על מנת להגן בפני איומים אלה.

המחקר הבינלאומי, אשר נערך על ידי חברת מחקרים חיצונית, מצא כי לארגונים קשה כיום יותר מתמיד להגן על עצמם בפני איומי אבטחה וכי מערכות האבטחה המסורתיות אינן מצליחות תמיד במשימתן. 92 אחוזים מהחברות שענו לסקר ציינו את בקרי העברת היישומים (Application Delivery Controllers) כאלטרנטיבה ראויה לפתרונות המסורתיים. המחקר מצא כי התקפות DNSהן ההתקפות השכיחות והמורכבות ביותר לעצירה וכן שלהתקפות מסוג זה ישנה השפעה גדולה על מרבית הארגונים.

"טכנולוגיות אבטחת מידע מסורתיות מתאמצות להדביק את הקצב בן מתפתחים האיומים החדשים. כיום התקפות סייבר נעשות יותר מתוחכמות, העובדים מבוזרים והתשתיות מורכבות ומצב זה מקשה על מתן פתרון אבטחה יעיל", אמר קארל טרייבס (Karl Triebes), סמנכ"ל טכנולוגיות ואחראי על פיתוח מוצרים ב-F5. "בשל מצב זה רבים מהארגונים פונים לתחום בקרי העברת היישומים על מנת לטפל באיומי אבטחה קריטיים".