הצלחה מקרטעת לשרות התשלומים של אפל

יום ב', 24 באוגוסט 2015


80    אחוזים מקרב  1,000 בעליApple Watch  משתמשים בשירות התשלומים שלה Apple Pay

אפל שמחה להציג נתונים של סקר שנערך בארה"ב ובבריטניה על ידי חברת המחקרWristly  המגלה כי מאלה כבר השתמשו לשלם לפחות פעם אחת.  

אפל טוענת כי הישום קל ביותר.  "בנגיעה אחת תשלם עם זיהוי מגע. עכשיו משלמים בחנויות בתנועה אחת טבעית-. אין צורך לפתוח את היישום או אפילו להעביר הוראות פעולה לאנטנת תקשורת ב-6. iPhone  למשל כדי לשלם, רק להחזיק את ה- iPhone שלך ליד הקורא ללא מגע עם הזיהוי של  האצבע אתה אפילו לא צריך להסתכל על המסך כדי לדעת אם פרטי התשלום שלך נשלחו בהצלחה. רטט עדין וביפ יודיע לך על ביצוע העיסקה."


כדי להשתמש בחבילה של אפל עם האייפון, אתה צריך למשוך את הטלפון מהכיס או בארנק שלך ולאחר מכן לבצע את העסקה באמצעות חיישן טביעת אצבע זיהוי המגע שיטת התשלום שלך היא כבר שם על פרק כף היד שלךכל מה שאתה צריך לעשות הוא הקשה כפולה על כפתור בצד של השעון, בחר בכרטיס האשראי או חיוב אחר.

 

בין האנשים שלא השתמשו בו, 5 אחוזים אמרו שהם לא "תופסים תועלת," עוד 5 אחוזים אמרו שיש להם חששות בטחוניים, וכ -15 אחוזים אמרו שהם צרכי תשלום ברשתות שונות.

29 אחוזים מהמשתמשים שכמעט אינם משתמשים אמרו כי אחת הסיבות העיקריות שהם לא משתמשים בחבילת אפל הוא כי ספק כרטיס האשראי שלהם אינו תומך בו.

חבילת אפל פאי הושקה בארה"ב בחודש אוקטובר כהסתערות הראשונה של אפל לתשלומים ללא מגע מכשירים ניידיםבאמצעות iPhone  6 , iPhone 6 Plus  אוApple Watch,  אנשים יכולים לשלם עבור פריטים לקמעונאים נתמכים באמצעות טכנולוגיית NFC   .

 

למרות שרוב בעלי אפל הנשאלים עשויים ליהנות מחבילת אפל, אפל עדיין ניצבת בפני אתגר הרחבת השירות, גם בארה"ב ובחו"ל

חבילת Apple Pay  הושקה בהצלחה   בבריטניה באחרונה עם תמיכה מתשעה בנקים עד כה ועוד חמישה בקרוב חבילת התשלומים של אפל כבר מתמודדת אך בקשיים עם מכשולים באזורים כמו סין, קנדה ואוסטרליה שבהם  בנקים מהססים לתת גיבוי ל-Apple Pay  עם גביית דמי עיסקה יקרים.