הצפנה אקטיבית - הדור הבא של אבטחת המידע בענן

יום ב', 10 באוקטובר 2016

 

 

CipherCloud, הפעילה בתחום אבטחת המידע בענן ומיוצגת בארץ על ידי אינוקום מקבוצת אמן, מכריזה על הדור הבא באבטחת המידע בענן, ומרחיבה את פעילותה בתחום ה-Cloud Access Security Broker   עם ה-Active Encryption.

הפתרון של סייפרקלאוד מספק שכבת הגנה, הצפנה, ניהול ואכיפת מדיניות ברמה גבוהה על גבי מגוון העננים הציבוריים הגדולים ביותר כגון Sap SuccessFactors, Adobe Marketing Cloud, ServiceNow, Office365, OneDrive, SharePoint, Dropbox  בנוסף לפתרון שקיים כבר למעלה משנתיים ונותן תמיכה מלאה להצפנת Salesforce.

כיום רוב התקפות הסייבר לא מתקיימות בענן עצמו, אלא יכולות לקרות גם בזמן מעבר או בנחיתה, ולכן יש צורך בהגנה מקצה אל קצה בכל הקשור למידע הארגוני בענן. CipherCloud Active Encryption  מספק הגנת End to End תוך כדי שהוא מאפשר לארגון לשלוט בהצפנה על מספר של עננים ציבוריים ללא שיתוף של מפתחות ההצפנה לעובדים לא מורשאים או לאנשים מחוץ לארגון. סייפרקלאוד שומרת על השימושיות של המידע המוצפן ואף מאפשרת לשלוט בו גם ממכשירים ניידים.

לדברי החברה, פתרונותיה של CipherCloud  מאפשרים לארגונים לעבור בצורה חלקה לעבודה בענן בזמן שהיא מספקת אבטחת מידע, התאמה ושליטה.

CipherCloudמספקת אבטחת Multi-cloudמקיפה הכוללת אבטחת מידע מתקדמת, שליטה, בקרה על התוכן וניתוח סיכונים.