השקעה אמריקאית ביצור צבאי בישראל

יום ד', 13 במרץ 2013

בכנס בהשתתפות מר סקוט גיבייק - מנכ"ל החטיבה הצבאית של ענק האלקטרוניקה מארה"בJabil נמסר שהקבוצה תרחיב את פעילותה עם התעשיה הצבאית בישראל.

מקבוצת RH המתמחה בייצור רכיבים אלקטרוניים בתעשיה שהיא שותף פעילות עם   ענק האלקטרוניקה מארה"ב Jabil נמסר שהקבוצה תרחיב את פעילותה עםהתעשיה הצבאית בישראל.

קבוצת RH, שמפעלה בנצרת עלית, מעסיק כ-1,000 עובדיםומחזור פעילותה כ-150 מיליון דולר חתמה לאחרונה הסכם שיתוף פעולה עם Jabil - ענקהאלקטרוניקה מארה"ב (החב' ה-3 בגודלה בעולם) הפעילה בתחום ייצור מערכות לתעשיות צבאיות ומחזור פעילותה כ-17 מיליארד דולר.

יעקב רוזנברג, הבעלים והמנכ"ל שלקבוצת RH מציין, שבמסגרת כנס הוצגו הטכנולוגיות המתקדמות של הקבוצה ומספר דגשיםנוספים: השותפות עם חברת הענק Jabil והתרומה הטבעית לתעשיה בישראל והכניסה המאסיביתשל RH לשוק התעשיה הצבאית.

בכנס הוצגו מעבר ליכולותיה הטכנולוגיות של החברהמהות שיתוף הפעולה עם Jabil, הנכונות של Jabil להשקיע בחברות ההייטק בישראל דרךהייצור בחברת RH.

נדבך נוסף שהוצג בכנס מנקודת מבט של התעשיה הביטחוניתבישראל היא היציאה של חברות ביטחוניות כגון התעשיה האוירית לייצור במיקור חוץ בחברת RH.

מר יעקב רוזנברג מוסיף, כי אסטרטגיית הצמיחה העיקרית של החברה בשניםהבאות תבוא מחיבור החברה לחברת Jabil ומכניסה מאסיבית לתחום הביטחוני תוך שמירה עלהתעשיות הקיימות כגון התעשיה הרפואית ותעשיית ההייטק.