ווינד ריבר משלבת יכולות עדכון תוכנה מהאוויר

יום ד', 13 באפריל 2016
ווינד ריבר משלבת יכולות עדכון תוכנה מהאוויר (OTA) של Arynga.
במערך הפתרונות שלה עבור כלי רכב
ווינד ריבר, הפעילה באספקת תוכנה עבור האינטרנט של הדברים (IoT), הכריזה על הוספת קו מוצרי התוכנה של ארינגה (Arynga) אל מערך פתרונות הרכב שלה. ארינגה מספקת עדכוני תוכנה "מהאוויר" (OTA - Over the Air) עבור פתרונות רכב, כולל טכנולוגיות לעדכון תוכנה מהאוויר (SOTA) וקושחה מהאוויר (FOTA).
 
תכנות (Over-the-Air (OTA  מתייחס לשיטות שונות של הפצת חדשות תוכנה , הגדרות תצורה, ואף לעדכן מפתחות הצפנה למכשירים כמו טלפונים סלולריים,  בממירים או תקשורת קולית מאובטחת. תכונה חשובה אחת של OTA היא שממיקום מרכזי אחד יכולים לשלוח עדכון לכל המשתמשים, או לשנות עדכון. 
 
 
לדברי החברה, היצע ה- Over the Air החדש יסייע לתעשייה להמשיך את ההתקדמות בעולם של רכבים מרושתים ונהיגה אוטונומית, ישפר את אבטחת הרכבים, יפחית עלויות הקשורות בתוכנה, ויאיץ אף יותר את צמיחת ה- IoT לרוחב שווקים נוספים.
 
שימוש ב- OTA לעדכוני תוכנת רכב הוא בעל פוטנציאל להפוך את תהליכי קדם הפעלת מערכות הרכב ופוסט הפעלה לקלים יותר, ולשפר את חווית הנהג הרבה אחרי שהרכב עזב את רצפת המפעל.
 
יצרני רכב מתמודדים לעיתים קרובות עם הצורך לעדכן במהלך מחזור הפיתוח מאות רכבים בצי מבחן במספר מחזורים של עדכוני תוכנה. עם יכולות OTA, יצרני ציוד (OEM) יכולים לנהל תוכנה במכונית לאורך מחזור חיי הפיתוח, ולשמור עליה מעודכנת עם הגרסה האחרונה. חשוב מכך, לאחר הפעלה, יכולות OTA יכולות להפחית משמעותית עלויות הקשורות באחריות תוכנה וקריאות שירות עבור OEM. בנוסף, הם יכולים ליצור הזדמנויות נוספות להגדלת הערך של רכבים בפעולה, באמצעות שיפור מתמשך של חווית הרכב והמותג דרך תוכנה חדשה, עם הפוטנציאל ליצירת זרמי הכנסה חדשים שלא היו אפשריים בעבר.