ויסוניק הישראלית נרכשה על ידי טייקו אינטרנשיונל

יום א', 18 בספטמבר 2011

 עבור כ-100 מיליון דולר

 

חברת ויסוניק (ת"א:וסנק), העוסקת בפיתוח, ייצור וייצוא של מערכות ורכיבי אבטחה מתקדמים לבית, הודיעה  כי חתמה על הסכם לרכישה על ידי חטיבת מוצרי האבטחה של חברת טייקו אינטרנשיונל (ניו יורק: TYC), עבור כ- 100 מיליון דולר במזומן המשקף כ- 2.26 דולר למניה.

מטרת הרכישה היא לסייע לשתי החברות להרחיב את פעילויות חטיבות הטכנולוגיה ומוצרי האבטחה לאפיקים עסקיים חדשים, לספק גישה לשווקים חדשים והזדמנויות צמיחה משמעותיות. כשתהפוך ויסוניק לחלק מטייקו, תוכל החברה לספק טכנולוגיות אלחוטיות ומוצרים חדשניים לחטיבת מוצרי האבטחה של טייקו, ותאפשר לה למנף את יתרונות פעילות הייצור והמו"פ המאוחדת.

העסקה אושרה על ידי דירקטוריון ויסוניק ודירקטוריון טייקו, וכפופה לתנאים נהוגים, לרבות אישורי רגולציה בארץ ובחו"ל, ואישור בעלי המניות של ויסוניק. העסקה צפויה להיסגר לקראת סוף 2011, ועד אז ימשיכו ויסוניק וחטיבת האבטחה של טייקו לפעול כחברות נפרדות.

אבי בריר, מנכ"ל ויסוניק: "חטיבת מוצרי האבטחה של טייקו הכירה בערך הרב הגלום בניסיונה העתיר של ויסוניק בתחום האבטחה האלחוטית, ובקו המוצרים המבוסס על טכנולוגית PowerG".

מארק ואן-דובר, נשיא חטיבת מוצרי האבטחה של טייקו: "רכישת ויסוניק מחזקת את היכולות הטכנולוגיות של קו מוצרי האבטחה שלנו, ותאפשר לנו להעשיר את הפתרונות שיהיה באפשרותינו להציע ללקוחות מהסקטור המסחרי והביתי. ויסוניק היא מובילה בשוק טכנולוגיית האבטחה האלחוטית, ונוכחותה הבולטת בשוק האבטחה האירופאי תהווה גורם משלים ליתרונותיה של טייקו בצפון אמריקה."