ועידת קלינטק למיחזור

יום ה', 25 באוגוסט 2016

 

מהפכת המחזור שהחלה בישראל לפני כמה שנים היא כבר עובדה בשטח ואנו בשיא המסע לקראת ישראל הירוקה. היום כבר ברור שמדובר באחד ממנועי הצמיחה הגדולים במשק, אבל היעד עוד רחוק ויש עוד הרבה דברים שאפשר וצריך לעשות בנושא .

ועידת קלינטק למחזור ה-2 שתתקיים ב-8/9 במרכז הקונגרסים והכנסים AVENUE שבקריית שדה התעופה עתידה לבחון את תמונת המצב של משק הפסולת בישראל. הוועידה תחשוף חידושים, תארח את הגורמים המשפיעים ביותר בתחום בישראל וכמדי שנה תעלה את נושא המחזור אל ראש סדר היום הציבורי.

 

משק הפסולת בישראל - כמנוע צמיחה כלכלי

 

מדינת ישראל משקיעה מיליארדים רבים מדי שנה בטיפול בפסולת התעשייתית, הביתית, טיהור קרקעות ופסולת הבניין. תעשיית המחזור  היא אחד ממנועי הצמיחה החשובים לכלכלה הישראלית, בהיותה מייצרת מקומות עבודה איכותיים ומגוונים, תוך מתן פתרונות סביבתיים לשיפור איכות החיים של תושבי מדינת ישראל

מטרת ועידת קלינטק ה-2 למחזור היא  להעלות על סדר היום הציבורי, את חשיבות פיתוחה של תעשיית המחזור בארץ לחברה הישראלית, תוך שימת דגש על הסרת החסמים להתפתחות תעשייה זו. מדובר בהזדמנות מצוינת לעצור, להפיק לקחים ולבחון את העשייה במשק הפסולת בישראל.

בוועידה יתקיים "סיעור מוחות" לאומי שבו ייקחו חלק חברי כנסת, ראשי רשויות, בכירי התעשייה בישראל, ראשי תאגידי המחזור, מנהלי שפע ברשויות, חברות וקבלני מחזור. הוועידה תשקף את תמונת המצב ותעלה על סדר היום הציבורי את הדרכים והשיטות בהם יש לנקוט כדי להגיע ליעד האופטימלי של אפס פסולת בישראל!