חברת אורקנוס השלימה הטמעת פתרונות ALM לתחום הרפואי

יום ו', 26 באוגוסט 2011

חברת אורקנוס, השלימה הטמעת פתרונותALM  לתחום הרפואי, בחברת הלדור, בשיתוף מקיט מערכות. חברת הלדור טכנולוגיות, עוסקת בתחומי פיתוח ציוד רפואי. המערכת המוטמעת, QPack Medical™של אורקנוס, מחליפה את מערך ניהול המסמכים הידני של הארגון בתחומי הפיתוח והבדיקות, ממסמכי אופיס ואקסל, למידע מבוסס מסד נתונים. הדבר מאפשר שליטה מלאה בתהליך הפיתוח והאיכות של הארגון.

חברת מקיט מערכות, מקבוצת מלם- תים, משווקת בישראל את מערכת QPackשל אורקנוס, כולל מערכת QPack Medical, כחלק מחבילת פתרונות ניהול מחזור חיי מוצר (PLM). חברת מקיט נבחרה לייצג את אורקנוס בלעדית בישראל, בעקבות שותפות עסקית וטכנולוגית של אורקנוס עם SIEMENSהעולמית, המיוצגת בישראל על ידי מקיט.

תהליך ההטמעה של המערכת,,QPack Medical החל במערך הפיתוח והבדיקות של החברה, והשלב הראשון שלו עתיד להסתיים בסוף שנת 2011.

המערכת השנייה המתוכננת היא QPack Customer Facing, המנהלת את השלב בו מתקיימים ניסויים של מערכות הלדור באתרי לקוח. כך ניתן יהיה לקבל משוב חוזר מהשטח, ישירות לתוך מערך השיווק והפיתוח ובכך להדק את הקשר בין החברה לשוק אליו היא פונה. הטמעת פתרון ה-Customer Facing , מתוכננת לתחילת שנת 2012.

לאורקנוס יש מספר רכיבים נוספים, המאפשרים שליטה ובקרה על תהליך הפיתוח והאיכות, כגון QPack ALM Analytics, המבוסס על Siebel Analyticsשל אורקל. פתרון זה יאפשר להלדור לבנות את מאגר המידע והידע של החברה, עם יכולות הטיוב, הקונסולידציה וההפצה, שמערכת ייחודית זו מאפשרת. שילוב הפתרונות של אורקנוס, יאפשר להלדור לנהל מאגר מרכזי, שיספק מידע באמצעות ממשקים למערכותIT אחרות, ויספק תמונה מלאה ואמינה, על נתוני המוצרים המפוזרים בעולם ועל לקוחות החברה.

רובי הלברטל, מנכ"ל הלדור: "בחרנו בפתרונות אורקנוס, לניהול הפיתוח הרפואי שלנו, בין השאר בשל המודולים המוכנים לתעשיית הציוד הרפואי, דבר שיקצר משמעותית את ההגעה שלנו לשלב המכירות. זאת, לצד השילוב הטבעי עם הצוות המקצועי של אורקנוס, שיישם את המערכת בארגון. הרעיון מאחורי הפרויקט הוא לשים את איכות התהליכים מול התייעלות התפעול במרכז".

זאב ברינר, מנהל האיכות בהלדור טכנולוגיות: "הפרויקט משדרג באופן משמעותי את היכולת של הלדור להקים ולשמר עקיבות מלאה, בין תהליכי ומסמכי הפיתוח והאיכות, כולל כל מסמכי התוכנה, ניהול סיכונים, שינויים הנדסיים ועוד. בנוסף לשדרוג בשליטה ובאיכות, המערכת המוטמעת מאפשרת להשיג ובעיקר לשמר, את אישורי הרשויות בארה"ב ובאירופה, במינימום מאמץ וברמה הגבוהה ביותר."

מערכתQPack Medical  תוצג בכנס לפיתוח תוכנה בציוד רפואי שייערך ב -6.9.2011 במלון לאונרדו בחיפה.