חברת האחסון דרופבוקס רוכשת את CloudOn

יום ה', 22 בינואר 2015

חברת  האחסון האמריקאית דרופבוקס נכנסת לראשונה לישראל עם הרכישה של חברת CloudOn המתמחה בניהול תהליכי יצירת ועריכת מסמכים במכשירים הניידים. CloudOn  י ממוקמת  במאונטיין ויו ובהרצליה בה נמצא צוות גדול של מחקר ופיתוח.

מייסדי החברה מאיר מורגנשטרן ומילינד גדקאר היו בעברם בכירים בסיסקו עם הצטרפות הצוות של CloudOnבהרצליה ובמאונטיין ויו, דרופבוקס תרחיב את מרכזי ההנדסה שלה ותוסיף את מרכז המו"פ בישראל לדבלין, ניו יורק, סאן פרנסיסקו וסיאטל.

הצוות של CloudOnמצטרף לדרופבוקס בכדי לשפר את חוויית השימוש המסייעת לעסקים להיות פרודוקטיביים יותר. דרופבוקס תמשיך לגייס מהנדסים למשרד בהרצליה. מאיר מורגנשטרן, השותף להקמת CloudOnוסגן נשיא להנדסה, יתמנה למנהל מרכז המחקר והפיתוח של דרופבוקס בישראל.

"המשימה של CloudOnלהקל על אופן העבודה עם מסמכים במכשירים ניידים תואמת ליעד שלנו להעניק אפשרות בחירה למשתמשים לעבוד כפי שהם רוצים והיכן שהם רוצים", אמר איליה פושמן, מנהל המוצרים של דרופבוקס ודרופבוקס פור ביזנס.

לדברי הנהלת החברה,  לדרופבוקס כ-300 מיליון משתמשים אשר 70% מהם נמצאים מחוץ לארה"ב, ויותר מ-100,000 חברות המשתמשות בדרופבוקס פור ביזנס.